Кріплення та кріпильна техніка +38 (098) 317-97-75+38 (063) 454-40-69 Гідравлічне обладнання +38 (050) 504-43-18+38 (098) 317-97-75
+38 (050) 504-43-18 Гідравлічне обладнання

Бокорізи

You have chosen:
Vendor
Довжина, мм
Сортування: по ціні
Бокорізи 110мм Onsite
111.72 грн
Бокорезы 125 мм Mastertool 23-1125
116 грн
Бокорезы 200 мм Intertool HT-0143
125 грн
Бокорізи 160мм Onsite
155.82 грн
Бокорезы 180 мм Intertool NT-0128
179 грн
Бокорезы 160 мм Mastertool 23-1160
183 грн
Бокорізи 200мм Onsite
191.1 грн

Бокорізи: універсальний інструмент і затребуваний інструмент

Одним з популярних ріжучих губцево-шарнірних інструментів вважаються бокорізи. На відміну від стандартних кусачок, що мають ріжучі кромки, перпендикулярно розташовані до ручок у пропонованих виробів леза знаходяться в одній площині з рукоятками.

Даним інструментом можна без проблем не тільки перерізати дроти, дроти, кабелі, але і різати металеві або листові пластмасові заготовки. Для прикладення менших зусиль об'єкт, що розрізається, потрібно розташовувати максимально близько до осі шарніра.

Конструкція бічних кусачок досить проста. Це дві металеві товсті пластини певної конфігурації, з'єднані в одному місці шарніром. Один їх край є ріжучими губками у вигляді коротких лез, заточених під конкретним кутом. Інша частина – це своєрідні ручки, що дозволяють зручно здійснювати процес різання. Вони можуть бути суто металевими або гумовими. Для проведення технологічної операції потрібно докласти певної фізичної зусилля до ручок. Паралельно з їх стисненням здійснюється зменшення відстані між різальними лезами до повного змикання. Робочі гострі кромки такого розміру дозволяють працювати з різноманітними матеріалами круглої форми невеликого діаметру, так і робити короткі надрізи на листових заготовках.

Різноманітність виконань бокорізів

Пропонований різальний слюсарний інструмент випускається у кількох конструкційних виконаннях:

  • Стандартний. Найпопулярніший варіант. Дає можливість не тільки перерізати дріт або дроти завтовшки не більше 2,5 мм, але й робити неглибокі розрізи на різноманітному листовому матеріалі.
  • Посилено. Розроблено для перекушування прутків значної твердості. Тому виготовлені із високоміцної легованої сталі.
  • Радіомонтажний. Користуються великим попитом у електромонтерів. Завдяки ізольованим пластмасовим ручкам можна сміливо виконувати роботи з проводами та кабелями, що передають напругу до 1000 вольт. Такий професійний діелектричний інструмент неодмінно піддається спеціальним випробуванням для застосування під високою напругою. На їх рукоятках обов'язково робиться обмежувальний виступ, що виключає можливість зісковзування руки на металеву частину бічних кусачок.
  • Мініатюрні бокорізи. Широко використовуються під час проведення налагоджувальних робіт мережного устаткування. Головна їх перевага — хороша компактність. Тому користуються великою затребуваністю у побуті. До того ж такі маленькі бічні кусачки коштують значно дешевше порівняно з більшими аналогами.

Рекомендації щодо підбору бокорізів

Вибираючи такий важільний різальний інструмент, потрібно в першу чергу звернути його зовнішні параметри. На робочих поверхнях не повинно бути вм'ятин та зазубрин. Краї лез повинні щільно прилягати по всій довжині в зімкнутому положенні. До того ж, не розходилися в сторони.

При виборі бічних кусачок рекомендується враховувати інтенсивність їхнього використання. При частому застосуванні краще придбати прецизійні бокорізи. За рахунок наявності в їх конструкції подвійної пружини гарантується рівномірне плавне розкриття при легкому ході. До того ж у таких моделей ріжучі кромки піддані додатковому гартуванню струмом високої частоти. Якщо ви плануєте використовувати цей інструмент для здійснення електротехнічних робіт, то варто підібрати бічні кусачки із ізольованими пластмасовими рукоятками.

Для роботи з тонкими матеріалами та проводами невеликого діаметру краще придбати недорогі мініатюрні бокорізи. Пропонований універсальний інструмент досить часто необхідний здійснення різноманітних як виробничих процесів, і домашніх работ. Вибираючи бокорізи, потрібно враховувати його функціональне застосування. Навіщо переплачувати за переваги, які навряд чи знадобляться.

Поширені запитання про Бокорізи

Какие товары в категории Бокорізи самые популярные?

Почему стоит купить Бокорізи в Булат Металл?

Булат Металл предлагает выгодные цены на Бокорізи, а также прогрессивную скидочную систему для постоянных клиентов.