Кріплення та кріпильна техніка +38 (098) 317-97-75+38 (063) 454-40-69 Гідравлічне обладнання +38 (050) 504-43-18+38 (098) 317-97-75
+38 (050) 504-43-18 Гідравлічне обладнання

Ланцюгові пили

You have chosen:
Vendor
Потужність, Вт

Ланцюгові пили — інструмент для розпилювання деревини

Практично в кожному приватному домогосподарстві важко обійтися без інструменту, призначеного для таких трудомістких операцій, як обрізка садових рослин, заготівля дров у необхідних для зими кількостях різних будівельних робіт. Купити ланцюгові пили потрібно також і для використання у професійній сфері при виконанні столярних робіт, у виробничому процесі на підприємствах деревообробної та заготівельної сфери.

Класифікація ланцюгових пилок за видами

У каталозі інтернет-магазину Булат Метал можна визначитися з вибором певної моделі та придбати ланцюгову електропилу одного з типів даного обладнання:

 1. Побутові зразки призначені для роботи з деревиною діаметром не більше 30-35 см. Таких параметрів цілком вистачає для більшості випадків на дачній ділянці.
 2. Модифікації напівпрофесійного класу переважно застосовуються у будівництві, їх потужність знаходиться в межах 3 кВт.
 3. Здатність без проблем витримувати інтенсивне навантаження протягом тривалого часу властива професійним ланцюговим пилкам з експлуатаційним ресурсом від 350 до 100 мотогодин.

За своїми конструкційними особливостями всі перелічені пристрої мають багато загальних моментів:

 • приводний двигун розміщується всередині корпусу із двома ручками. Агрегати з безщітковим двигунам більш практичні та стійкі до підвищеного навантаження;
 • пильна частина - ланцюг з гостро заточеними зубами, яка натягнута на довгасту шину у вигляді пластини;
 • ролик навпроти шини для полегшення протягування ріжучої частини. Робота відбувається способом обтікання ланцюгом периметра пластини та розпилюванням деревини при торканні зубів;
 • зубчастий упор у передній частині корпусу виконує завдання щодо мінімізації ударної віддачі.

Для рядових користувачів дуже привабливим варіантом будуть міні-пили компактного виконання, а також зразки з плавним запуском.

Найбільш популярними на споживчому ринку залишаються моделі двох типів живлення двигуна.

Бензопили ланцюгові

Сучасні ланцюгові пили мають основну перевагу у вигляді автономного використання в місцях, де немає доступу до електроживлення. Додаткові плюси — робота в будь-яких погодних умовах, висока продуктивність та відсутність кабелю, що створює перешкоди.

Двигун застосовується двоконтактною конструкцією з наявністю повітряного охолодження, що виконує функцію захисту від перегріву.

Електричні ланцюгові пили

У порівнянні з бензиновими аналогами подібний варіант має ряд переваг:

 • економічність у плані витрат за споживану енергію;
 • високий рівень екологічної безпеки;
 • компактність, легка вага та практично повна відсутність вібрації;
 • немає потреби у приготуванні паливної суміші;
 • довкілля не засмічується шкідливими і неприємно пахнуть вихлопами.

Акумуляторні ланцюгові електропили не прив'язані до мережних шнурів і більш маневрені в роботі.

Як правильно вибрати потрібну модель ланцюгової пили

Декілька критеріїв вимагають більш пильної уваги, щоб купити пристрій з оптимальними характеристиками під певний вид робіт.

Продуктивність

Правильно сплановане поєднання потужності та експлуатаційних характеристик визначає здатність розрізати матеріал з потрібною швидкістю та якістю пропилу. Для дрібних операцій підійдуть відносно дешеві зразки з показниками до 2 кВт. До 3 кВт відноситься інструмент із середніми показниками, а всі моделі вище за цей параметр призначені для професійного використання.

Розміщення двигуну

Для певних умов роботи ланцюгові пили підбираються із різною зовнішньою конфігурацією, що забезпечує найбільш комфортне користування інструментом. Позитивні моменти за наявності поздовжнього варіанту оптимальної маневреності при кутовому розташуванні пили. Поперечне розміщення усуває неприємну віддачу в момент включення та втрату потужності під час перетікання імпульсу на ріжучу частину.

Габарити шини

Один із найважливіших параметрів. У цьому випадку необхідно передбачити сумісність довжини з потужністю встановленого на даній моделі мотора, а також звернути увагу на те, що довга шина має великий опір до оборотів мотора.

Показники кроку

Акуратність пропилів та чистота різу багато в чому визначається цим показником. Крок ланцюга розраховується дуже просто — діленої навпіл величиною інтервалу між суміжними заклепками. У разі підвищення цього числа спостерігається зростання вібрації, але затуплення зубів відбувається набагато повільніше.

Спосіб натягу

Найбільш безпечним залишається варіант натяжки із застосуванням гайкового ключа. Вручну важче запобігти потенційному ослабленню ланцюга.

Визначившись із запланованою складністю майбутніх робіт, вибираємо ланцюгову пилку з відповідною потужністю. Для побутових цілей нераціонально набувати потужного професійного обладнання.

Поширені запитання про Ланцюгові пили

Какие товары в категории Ланцюгові пили самые популярные?

Почему стоит купить Ланцюгові пили в Булат Металл?

Булат Металл предлагает выгодные цены на Ланцюгові пили, а также прогрессивную скидочную систему для постоянных клиентов.