Кріплення та кріпильна техніка +38 (098) 317-97-75+38 (063) 454-40-69 Гідравлічне обладнання +38 (050) 504-43-18+38 (098) 317-97-75
+38 (050) 504-43-18 Гідравлічне обладнання

Електрорубанки

You have chosen:
Vendor
Довжина, мм
Потужність, Вт

Електрорубанки — деревообробний інструмент для стругання

Інтернет-магазин «Булат Метал» пропонує великий вибір інструментів для обробки та вирівнювання дерев'яних поверхонь. З великого асортименту сучасних моделей можна визначитися з вибором зразка, що відповідає специфіці майбутніх робіт, та купити електрорубанки за доступною ціною виробництва провідних зарубіжних та вітчизняних брендів.

Класифікація електричних рубанків

Залежно від специфіки застосування розрізняють дві основні групи інструменту.

Побутові моделі

Для короткочасних робіт невеликого обсягу господарству доцільно використовувати акумуляторні електрорубанки середньої вартості. До особливостей таких модифікацій відносяться:

 • економне споживання енергії;
 • невелика маса — стандартне виконання не перевищує 4 кг;
 • діапазон потужності від 0,6 до 1 кВт;
 • показники швидкості обертання двигуна не більше 12000 об/хв.

Наведені характеристики цілком підійдуть до виконання побутових операцій.

Професійні

Відмінності мережевих зразків, що застосовуються у виробничих цілях, полягають у наступному:

 • висока потужність — близько 1200-1500 Вт;
 • інструмент досить важкий — до 9 і більше кг;
 • можливість зрізу шару завтовшки 4 мм;
 • підтримка швидкості обертання за допомогою електронної системи.

Зі зростанням вартості надійність і якість рубанка також стають вищими, що необхідно враховувати при виборі інструменту зі станиною.

Переваги електрорубанків

Позитивні моменти при роботі з цим видом інструменту відзначає більшість професіоналів та пересічних користувачів. Головні переваги всіх моделей полягають у наступному:

 • електричні пристрої гарантують набагато якіснішу вибірку, ніж у разі використання ручних рубанків. При цьому не слід забувати про комбіноване застосування обох видів при необхідності довести до потрібних кондицій заготівлю невеликого розміру;
 • варіанти функціонування інструменту як фугувальний верстат або рейсмус;
 • наявність двигуна оптимальної потужності дозволяє забезпечити необхідні показники продуктивності;
 • відгуки про електричні рубанки свідчать про відсутність потреби докладати значних фізичних зусиль обслуговуючим персоналом;
 • за рахунок збільшення швидкості обробки досягається велика економія часу на виконання трудомістких операцій.

Особливою популярністю користуються подібні пристрої у меблевому виробництві та столярних цехах. Багато домашніх умільців також вважають за краще мати під рукою універсального помічника з якісної обробки деревини.

Як вибирати з урахуванням технічних параметрів електрорубанку

Правильна експлуатація з дотриманням режиму інтервалів роботи та відпочинку дозволить користуватися інструментом довго та без поломок. Рішення купити електричний рубанок моделі, що підходить для вас, приймається після ретельного підбору за основними критеріями.

Потужність

Впливає на продуктивність та ефективність експлуатаційного процесу. Побутові зразки мають показники від 0,5 квт, а професійні від 1,5 квт. Слід передбачити, з яким видом деревини доведеться переважно виконувати обробку. Від твердості матеріалу та обсягів залежить вибір потужності.

Глибина стругання

Визначається товщиною стружки, що знімається, за один прохід. Збільшення цього показника безпосередньо впливає якість обробки. За допомогою налаштування регулювання глибини стругання можна змінювати захоплення шару деревини в діапазоні 0-4 мм. Шкала на корпусі призначена для візуального контролю над цим параметром.

Швидкість обертання барабана

Стругання може виконуватися в режимі грубої та чистової обробки. Для першого швидкість знаходиться в межах 10 000, а другого зростає до 15-18 тисяч об/хв.

Ширина захвату при струганні

Зі збільшенням цього показника збільшується площа поверхні, що охоплюється при одному заході. Для великогабаритних заготовок встановлюються ножі більшої ширини.

Вага інструменту

За рахунок своєї маси важкі моделі менше вібрують і не потребують прикладення майстром значних фізичних зусиль для створення потрібного тиску. Легкі модифікації вимагають постійного притискання поверхні заготовки.

Зовнішній вигляд

У каталозі можна підібрати інструменти різної конфігурації у великому діапазоні колірної гами. Все залежить від смаку покупця. Електрорубанки з вибіркою чверті використовують у процесах обробки заготовок виготовлення деталей меблевих і столярних конструкцій.

Якісні зразки електроінструменту відрізняються тривалим терміном служби навіть за інтенсивної експлуатації.

Поширені запитання про Електрорубанки

Какие товары в категории Електрорубанки самые популярные?

Почему стоит купить Електрорубанки в Булат Металл?

Булат Металл предлагает выгодные цены на Електрорубанки, а также прогрессивную скидочную систему для постоянных клиентов.