Кріплення та кріпильна техніка +38 (098) 317-97-75+38 (063) 454-40-69 Гідравлічне обладнання +38 (050) 504-43-18+38 (098) 317-97-75
+38 (050) 504-43-18 Гідравлічне обладнання

Кріплення та метизи

You have chosen:
Покриття
Матеріал
Клас міцності
Діаметр
Довжина
Крок різьби
Сортування: по ціні
Шайба DIN 7980 М1.6x3.5 оцинкована
0,03 грн/шт.
Шайба DIN 7980 М3 оцинкована
0,05 грн/шт.
Шайба DIN 125 М5х10х1 без покриття
0,06 грн/шт.
Шайба DIN 127 B М3x6.2x0.8 оцинкована
0,06 грн/шт.
Шайба DIN 127 В М3 оцинкована
0.07 грн/шт.
Шайба DIN 7980 М2x3.7 оцинкована
0,07 грн/шт.
Шайба DIN 7980 М2.5 оцинкована
0,08 грн/шт.
Шплінт DIN 94 1.6x12 оцинкований
0,09 грн/шт.
Шайба DIN 127 В М4 оцинкована
0.09 грн/шт.
Шайба DIN 6797 J М5x10x0.6 оцинкована
0,09 грн/шт.
Дюбель КП 6x35 поліпропілен
0,09 грн/шт
Шайба DIN 7980 М4 оцинкована
0,1 грн/шт.
Шайба DIN 127 В М2.5 оцинкована
0.11 грн/шт.

Кріпильні метизи для використання в побуті та на виробництві

Кріплення призначене для з'єднання різних елементів конструкції. Він відрізняється матеріалами виготовлення, призначенням, умовами експлуатації та іншими параметрами. Наша компанія реалізують кріплення оптом та в роздріб. Представлені в каталозі на сайті металовироби призначені для виконання монтажних робіт, складання дерев'яних та металевих конструкцій, вони використовуються в будівництві та на промисловому виробництві. Наші покупці віддають перевагу кріпленням від виробника — прямі поставки від заводу-виробника гарантують високу якість продукції, відповідність стандартам і дозволяють досягти мінімальної вартості.

Основні різновиди кріплення

Класифікація кріпильних виробів відбувається за різними параметрами. Метричні металовироби (чиї розміри вимірюються в міліметрах) найчастіше ділять на такі види:

 • анкерні — здатні передавати в основу навантаження, що впливають на них, анкера бувають наскрізного і попереднього монтажу;
 • будівельні — як правило, виготовляються з нержавіючої сталі, сюди належать високоміцні болти, дюбелі та інші сполучні елементи конструкцій;
 • меблеві — гвинти, гайки, шайби, шурупи та інші кріпильні вироби, що використовуються в корпусах диванів, шаф, крісел, столів і т.д.;
 • такелаж — необхідний для виконання вантажопідйомних робіт (гаки, карабіни, ланцюги, підйомні блоки та ін.)

Загальноприйняті стандарти кріпильних елементів

Для забезпечення єдності характеристик кріплення виготовляють згідно із загальноприйнятими стандартами. Вони можуть бути як державного зразка, так і міжнародного. Найчастіше використовувані стандарти металовиробів:

 • ГОСТ — розробляється лише на рівні держави, прийнятий у країнах СНД;
 • ISO — міжнародний стандарт;
 • DIN — німецька, популярна на світовому ринку, в тому числі й у нас;
 • EN — європейська, у нашій країні менш поширена.

Кріплення, яке реалізує наш інтернет-магазин, виготовляється згідно з державними та міжнародними стандартами. Це спрощує їх підбір, експлуатацію та забезпечує взаємозамінність.

З яких матеріалів виготовляють кріплення

Робочі властивості кріплення безпосередньо залежить від матеріалів, у тому числі вони виготовляються. Більшість представлених в асортименті виробів виконані з металу, але користуються попитом і пластикові деталі. Кожен матеріал має свої особливості. Основні з них:

 • сталь — легований сплав має високу міцність і недорого коштує у виробництві;
 • нержавіюча сталь А2, А4 і А5 (та звані "нержавіючі метизи") — стійка до корозії, має тривалий термін служби;
 • латунь — вироби з цього сплаву виділяються жовтуватим відтінком, добре підходять для виконання будівельних робіт;
 • алюміній — характеризується малою вагою та високою пластичністю;
 • мідь — хімічно стійкий матеріал, нетоксичний, легко обробляється;
 • пластик — найлегші та дешеві у виготовленні кріплення, не бояться вологи, гниття тощо, але недостатньо міцні та стійкі до навантажень.

Чим найчастіше покривають кріпильні металовироби

Вибираючи кріплення на сайті, можете звернути увагу, що ці вироби поставляються як з покриттям, так і без покриття. Перший варіант має підвищену надійність і практичність. Покриття може бути:

 • цинковим — ефективно за нормальних та низьких температур, актуально в атмосферних умовах і навіть у прісній воді;
 • фосфатованим — зв'язується з металом на молекулярному рівні, підвищує адгезію матеріалу, має високу маслоємність;
 • нікелевим — забезпечує лише механічний захист, привабливо виглядає, але не дуже стійко до корозії;
 • оксидованим — змінює колір металу на темніший, підходить для легких умов експлуатації, може бути покращено шляхом фарбування.

Як правильно визначити розмір кріплення

Одним з ключових параметрів будь-якого металовиробу є його розмір. Не знаючи цієї характеристики, ви не зможете правильно підібрати кріплення. До основних показників розміру металевого виробу відносять:

 • діаметр;
 • довжину;
 • товщину (висоти);
 • діаметр голівки (розмір під ключ).

Перший з них позначають буквою D, другий — L, третій — K, висота маркується латинською H(h), а діаметр головки — S. Для вимірювання розмірів кріплень використовують штангенциркулі та крокоміри. Вони дозволяють досягти потрібної точності. При виборі металовиробу, наприклад, болта, у його маркуванні ви побачите всі потрібні параметри: діаметр різьблення, її крок у мм і загальну довжину. Літера М на початку найменування означає, що кріплення є метричним. Існують також дюймові вироби — у них першою йде літера D. Врахуйте, що болти та інші подібні елементи кріплення можуть поставлятися з повним або неповним різьбленням.

Що впливає на формування ціни метизів оптом та в роздріб

Якщо ви захочете придбати металовироби оптом або в роздріб, то помітите, що навіть зовні ідентичні кріплення можуть сильно відрізнятися за вартістю. На ціну кріпильних виробів впливає безліч моментів, знання яких допоможе вам правильно організувати покупку та вигідно заощадити.

Основні фактори, що впливають на вартість метизів

До найбільш важливих факторів, що підвищують або знижують вартість металовиробів, прийнято відносити:

 • наявність виробництва, у нашій країні;
 • масштаби виготовлення кріплень;
 • величину складських запасів у постачальників;
 • технологічні моменти;
 • розміри партії, що замовляється (опт, роздріб).

Великі вітчизняні заводи та дрібні виробництва в Україні досить сильно відрізняються процесом виготовлення кріплень. Наша компанія воліє співпрацювати з першими, оскільки їхня продукція відповідає вимогам ГОСТ та DIN, має нижчу собівартість — це позитивно впливає на кінцеву ціну, що є важливим для наших клієнтів. Невеликі масштаби виробництва роблять кожну деталь дорожчою. Це більше підходить для індивідуальних замовлень, де потрібні нестандартні металовироби.

Технологічні моменти включають використовувані матеріали, типи покриття, необхідні класи міцності та точності, розміри кріплення. Усе це впливає на кінцеву вартість. Стандартизовані металовироби випускати дешевше, оскільки їх геометричні параметри відомі заздалегідь. Навіть невелике відхилення на кілька міліметрів призведе до суттєвого подорожчання.

Чому відрізняється ціна кріплень оптом від роздрібу

Купуючи кріплення оптом у нашому інтернет-магазині, ви значно заощаджуєте. Масове виробництво, стандартні параметри, низька терміновість — все це здешевлює товар. Ціна за штуку стрімко знижується навіть при замовленні невеликої партії, що вже говорити про великі. Багато промислових підприємств купують металовироби оптом величезними масштабами — ціна за тонну виявляється вигіднішою від ціни за кг, помноженої на 1000. У разі таких великих угод важливо відшукати відповідального постачальника, який співпрацює безпосередньо з виробником. Наша компанія готова забезпечити вас якісними кріпильними виробами для будівельних, монтажних та інших робіт у будь-якій необхідній кількості.

Поширені запитання про Кріплення та метизи

Яка роздрібна та оптова ціна на Кріплення та метизи?

Роздрібна ціна на Кріплення та метизи від 0.02 до 16169.64 грн. Оптова ціна від 0.02 до 15399.66 грн.

Які Кріплення та метизи найбільше купують у 2024 році?

Де застосовуються Кріплення та метизи?

Кріплення та метизи застосовуються у таких сферах: машиностроение, сельхоз, строительство, agricultural, construction, for auto repair, for BMZ, for construction, for electrical installation, for engineering communications, for facade work, for furniture assembly, for insulation, for mechanical engineering, for roofing work, for solar power plants, for water transport, for windows and doors, for wooden structures, furniture, machine tool industry, mechanical engineering, noriyny, будівництво, верстатобудування, для інженерних комунікацій, для авторемонта, для авторемонту, для БМЗ, для будівництва, для вікон і дверей, для вікон та дверей, для водного транспорта, для водного транспорту, для дерев'яних конструкцій, для деревянных конструкций, для електромонтажу, для збирання меблів, для инженерных коммуникаций, для кровельных работ, для машинобудування, для машиностроения, для монтажу меблів, для окон и дверей, для покрівельних робіт, для сборки мебели, для скляних конструкцій, для солнечных электростанций, для сонячних електростанцій, для стекляных конструкций, для строительства, для утепления, для утеплення, для фасадних робіт, для фасадных работ, для электромонтажа, машинобудування, мебельный, меблевий, норійний, норийный, сільгосп, сільське господарство, станкостроение,

Чому варто купити Кріплення та метизи в Булат Метал?

Булат Метал пропонує вигідні ціни на Кріплення та метизи, а також прогресивну систему знижок для постійних клієнтів.