Кріплення та кріпильна техніка +38 (098) 317-97-75+38 (063) 454-40-69 Гідравлічне обладнання +38 (050) 504-43-18+38 (098) 317-97-75
+38 (050) 504-43-18 Гідравлічне обладнання

Квадрат металевий (сталевий)

You have chosen:
Vendor
Довжина
Матеріал
Форма
Товщина
Сортування: по ціні
Квадрат сталевий 8x8
21.62 грн /пог. м
Квадрат сталевий 10x10
32.52 грн /пог. м
Квадрат сталевий 12x12
46.52 грн /пог. м
Квадрат сталевий 14x14
63.39 грн /пог. м
Квадрат сталевий 16x16
83.7 грн /пог. м
Квадрат сталевий 20x20
129.24 грн /пог. м
Квадрат сталевий 22x22
177.11 грн /пог. м
Квадрат сталевий 25x25
232.35 грн /пог. м
Квадрат сталевий 30x30 ст S235JR
438 грн /пог. м
Квадрат сталевий 32x32
451.62 грн /пог. м
Квадрат сталевий 40x40
597.44 грн /пог. м
Квадрат сталевий 50x50 ст.20
1 065 грн /пог. м
Квадрат сталевий 70x70 ст.35
2 051.6 грн /пог. м

  Металевий квадрат: купити на Булат Метал

  Пруток з квадратним профілем, без порожнин і порожнин або металевий квадрат характеризується відомою формою та невеликими допусками до розмірів. Виготовляється така продукція із застосуванням технології гарячого катання сталі, що забезпечує її підвищену міцність та тривалість експлуатації.

  Як сировина для сталевого прокату застосовується вуглецева, низьколегована та легована сталь з різними характеристиками (інструментальна та конструкційна). Постачається гарячекатаний металопрокат у прутках або штангах, при виготовленні продукції малого перерізу допускається змотування в мотки або бухти, залежно від характеристик.

  Класифікація металевих квадратів

  Крім поділу металопрокату в групи по сировині, можлива класифікація та за іншими характеристиками. Залежно від точності прокату він ділиться на кілька класів, вони обов'язково включаються до маркування готової продукції або в технічну документацію:

  • звичайна точність, з незначними відхиленнями від встановлених норм, маркується як В1 та В2, В3 та В4, В5;
  • підвищена точність, з повною відповідністю заявлених параметрів, можливе маркування Б1 та Б2.

  Однією з важливих характеристик, що використовуються для класифікації, залишається розмір, яким описується металевий квадрат. Основним параметром для виробів із певним перерізом є довжина прокату, у зв'язку з чим можна виділити кілька видів виробленої продукції:

  • мірна довжина, вироби нарізаються на 6, 12 метрів із визначеною нормами похибкою;
  • кратна мірна довжина, прутки поділяються на обмежені відрізки з допусками, без залишків;
  • немірна довжина, можливий поділ на різні відрізки в межах 3-13 метрів.

  Сталевий квадрат може вироблятися і за іншими технологіями обробки сировини, і в тому випадку виготовляється холоднокатаний прокат. Спосіб термообробки, як ще одна характеристика технологічного процесу, визначає розподіл продукції за такими основними категоріями:

  • гарячий прокат, для обробки використовуються спеціалізовані прокатні стани, що допомагає регулювати показник точності, що залежить від кількості перепусток крізь валки;
  • кування, обробка здійснюється під впливом підвищеної температури, що дозволяє надати продукції підвищену міцність та розширити спектр їх експлуатації;
  • калібрування, калібрований пруток виготовляється способом обтискання та подальшого обточування, із застосуванням технологій шліфування та полірування всіх поверхонь.

  Вибір виробів для подальшого застосування визначається умовами експлуатації та потребами звичайно споживача. До переваг продукції квадратного перерізу належать такі властивості як тривалий термін експлуатації та відносно доступна вартість, різні класи точності та розширений діапазон розмірів.

  Де застосовується металевий квадрат

  Основною перевагою цього типу прокату залишається правильна і стандартизована геометрія, що визначає широкий спектр застосування виробів. Металевий квадрат зручно транспортувати, організовувати його зберігання, проводити розвантажувальні та вантажні роботи.

  Сталевий квадрат затребуваний у галузях цивільного та капітального будівництва, при зведенні промислових будівель та споруд. Він використовується при складанні та монтажі конструкцій різного типу, для облаштування балконів та опорних балок, сходів та перекриттів, огороджувальних парканів та решіток.

  Крім того, вироби різних розмірів та типів необхідні при ремонтах, будівництві залізничної та дорожньої інфраструктури. Застосовується в станкобудуванні, при виробництві штовхачів та осей, передавальних валів та осей, в автомобілебудуванні з прокату виготовляються деталі підвищеної міцності.

  Поширені запитання про Квадрат металевий

  Какие товары в категории Квадрат металевий (сталевий) самые популярные?

  Почему стоит купить Квадрат металевий (сталевий) в Булат Металл?

  Булат Металл предлагает выгодные цены на Квадрат металевий (сталевий), а также прогрессивную скидочную систему для постоянных клиентов.