Кріплення та кріпильна техніка +38 (098) 317-97-75+38 (063) 454-40-69 Гідравлічне обладнання +38 (050) 504-43-18+38 (098) 317-97-75
+38 (050) 504-43-18 Гідравлічне обладнання

Акумуляторні викрутки

You have chosen:
Vendor
Ємність акумулятора, А/ч

Особенности различных моделей отверток

Одной из отличительных особенностей электроотвертки от шуруповерта является форма посадочной головки, рассчитанная под шестигранный хвостовик оснастки. Универсальность посадочного места и простота смены оснастки позволяют пользоваться обширным набором сменных наконечников. Различные модели отличаются скоростью вращения. Большим преимуществом следует считать наличие нескольких скоростей. Тогда на повышенной скорости можно выкручивать мелкие шурупы, а на пониженной - крупные, получая усиление вращающего момента.

Различные модели инструмента отличаются своей конструкцией и эргономичностью. Эргономичность подразумевает определенные удобства при работе с инструментом. Никто не откажется от удобной ручки с прорезиненными накладками, на которой, в прямой доступности, расположены элементы управление. Обратите внимание на положение ручки инструмента. Наиболее знакомая всем прямая рукоять не позволяет работать в труднодоступных местах. Рукояти Г и Т-образной формы намного маневреннее. И лучший вариант, который можно найти на рынке — это экземпляры со сгибаемой рукоятью.

Викрутки акумуляторні: зручне вкручування та викручування кріплення

Викрутка — це перший інструмент, який у дитинстві бере до рук кожен хлопчик. З його допомогою можна робити дивовижні пригоди у світ навколишньої техніки. У певному віці приходить розуміння того, що заглянути всередину пристрою, що нас зацікавив, можна не ламаючи його на шматки, а просто відкрутивши кілька гвинтів за допомогою викрутки.

Пізніше виявляється, що не всі гвинтики можна відкрутити саме цією побутовою викруткою. Доводиться знайомитись із різними видами цього інструменту. І вже ставши зовсім дорослими, ми звертаємо свої погляди на електричні акумуляторні викрутки, як найбільш універсальні, зручні та продуктивні.

Звичайна викрутка без акумулятору

До того, як стати універсальною та електрифікованою, викрутка була не хитрим ручним інструментом, яким можна було відкрутити/закрутити гвинти чи шурупи з одним видом шліцю. Шлицом називають проріз у головці кріплення, призначену для кращого зчеплення з викруткою.

Крім того, що необхідно мати по викрутці на кожен вид шліцю, так ще й розміри цього шліцю залежали від гвинта. Звідси величезні набори викруток, які змушені були носити за собою професійні електромонтери, наладчики, збирачі електроапаратури та багато інших професій.

Пізніше з'явилися універсальні викрутки. Це була ручка із набором змінних наконечників. Такою викруткою було зручно проводити ремонтні роботи. А якщо поглянути на збирання меблів? За зміну робітнику доводиться загортати сотні, а то й тисячі шурупів. А це дуже монотонна і вимотує робота. Для полегшення та прискорення таких процесів була створена акумуляторна викрутка.

Влаштування та переваги акумуляторної викрутки

За визначенням, акумуляторною викруткою прийнято називати ручний інструмент для вкручування/викручування елементів кріплення. Основні елементи кріплення — саморізи, шурупи, гвинти. Зустрічаються й спеціальні види кріплення.

Універсальність, компактність і мінімальна ціна призвели до величезного попиту на цей вид інструмента. Виробники відгукнулися великою кількістю моделей. Однак усі вони мають практично однаковий пристрій.

У корпусі встановлено електродвигун, з'єднаний із редуктором. З редуктора момент, що крутить, передається на посадкову головку, в яку вставляється оснастка. Викрутку часто плутають із шуруповертом, тому що вони виконують схожі функції. Шуруповерт може замінити викрутку функціонально, але він важкий, громіздкий і має вищу ціну.

Викрутка може похвалитися довгим списком переваг:

  • мала вага;
  • компактні габарити;
  • вузька спеціалізація;
  • здатність роботи у важкодоступних місцях;
  • доступна ціна.

Технічні характеристики акумуляторних викруток

Акумуляторні викрутки мають безліч різних характеристик, але найважливішими є обертаючий момент і ємність акумулятору.

Обертаючий момент

Характеризує силу, з якою інструмент впливає на кріплення. Крутний момент визначається потужністю електродвигуна та передатним числом редуктору. Чим більший обертаючий момент, тим легше викручування шурупів великих діаметрів.

Ємність аккумулятору

Від ємності акумулятора залежить час роботи інструменту від заряджання до заряджання. Виникає природне бажання використовувати акумулятори великої ємності. Але тоді зникає одна з головних переваг: компактність та легкість. Тому конструкторам доводиться шукати компромісу.

Розуміючи необхідність забезпечення якнайбільшого часу роботи до перезарядки, виробники випустили моделі зі змінними батареями. Батарея типорозміру «ААА» займає мало місця і переставляється моментально. У дорогих професійних інструментах додатково реалізовано функцію швидкого заряджання.

Різні моделі оснащуються двома типами акумуляторів: нікель-кадмієвими та літій-іонними. Нікель-кадмієві довговічніші, але вимагають повного розряду перед перезарядкою і погано переносять низькі температури. Літій-іонні можуть заряджатися при будь-якому ступені розряду, добре працюють при низьких температурах.

Особливості різних моделей викруток

Однією з відмінних рис електровикрутки від шуруповерта є форма посадкової головки, розрахована під шестигранний хвостовик оснастки. Універсальність посадкового місця та простота зміни оснастки дозволяють користуватися великим набором змінних наконечників. Різні моделі відрізняються швидкістю обертання. Великою перевагою слід вважати наявність кількох швидкостей. Тоді на підвищеній швидкості можна викручувати дрібні шурупи, а на зниженій - великі, отримуючи посилення крутного моменту.

Різні моделі інструменту відрізняються своєю конструкцією та ергономічністю. Ергономічність має на увазі певні зручності при роботі з інструментом. Ніхто не відмовиться від зручної ручки з прогумованими накладками, на якій, у прямій доступності, розташовані елементи керування. Зверніть увагу на положення ручки інструменту. Найбільш знайома всім пряма рукоять не дозволяє працювати у важкодоступних місцях. Рукоятки Г і Т-подібної форми набагато маневреніші. І найкращий варіант, який можна знайти на ринку — це екземпляри зі рукояттю, що згинається.

Поширені запитання про Викрутки акумуляторні

Какие товары в категории Акумуляторні викрутки самые популярные?

Почему стоит купить Акумуляторні викрутки в Булат Металл?

Булат Металл предлагает выгодные цены на Акумуляторні викрутки, а также прогрессивную скидочную систему для постоянных клиентов.