Кріплення та кріпильна техніка +38 (098) 317-97-75+38 (063) 454-40-69 Гідравлічне обладнання +38 (050) 504-43-18+38 (098) 317-97-75
+38 (050) 504-43-18 Гідравлічне обладнання

Шлицеві викрутки

You have chosen:
Vendor
Довжина, мм
Сортування: по ціні

Шлицеві викрутки: прямий шліц (SL)

Для кожного домашнього умільця або професійного майстра рішення купити шліцеві викрутки буде оптимальним варіантом придбання такого універсального інструменту, без якого виконання різних повсякденних робіт буде дуже важким або зовсім неможливим. Від простих операцій зі складання полички та монтажу кронштейна й до складніших заходів такий інструмент не має альтернативи.

Особливості та застосування плоских викруток

У каталозі інтернет-магазину Булат Метал представлен широкий вибір ручного інструменту даної категорії, що дозволяє нашим клієнтам за лояльною вартістю купити моделі з прямим шліцом для поповнення свого арсеналу технічного обладнання на всі випадки життя.

Затребуваність у таких модифікаціях не минає з часом. Це пояснюється випуском великої кількості кріпильних елементів з шліцем прямого типу Slotted (SL).

Є вироби з індивідуальними показниками за такими критеріями:

  • шліцеві викрутки можуть відрізнятися за довжиною леза в діапазоні від 40 до 250 мм;
  • по ширині кінчики можуть відповідати аналогічному параметру леза або звужуватися/розширюватися щодо нього;
  • розмір жала — основна характеристика, що визначається двома величинами. Наприклад, жало з шириною 4 мм і товщиною 0,5 мм позначається 0,5х4.

Слід на етапі вибору передбачити специфіку робіт, що плануються. Прикладом може бути спеціалізована ударна модель. Такий варіант конструкції призначений для використання у випадку з дуже старим, заржавілим кріпленням. Посилена модель передбачає проходження стрижня через всю рукоятку та наявність на кінці площини для удару молотком.

За способом використання плоска викрутка відмінно підходить для гвинтів з одним ризиком.

Робоча зона у подібному інструменті виглядає у формі плоскої лопатки. Залежно від особливостей майбутніх робіт із звичайним або специфічним кріпленням вибирається модель з такими характеристиками:

  • для використання з електричними з'єднаннями діелектричний інструмент необхідний повної безпеки від ураження струмом;
  • для роботи з певним типом кріплень може знадобитися велика або маленька викрутка;
  • при покупці слід уважно ознайомитися із зазначеними виробником характеристиками, товщиною та довжиною, а в деяких випадках і глибиною паза.

Для більшості побутових операцій такі вироби ідеально підходять за своєю вартістю та простотою роботи з ними.

Поради щодо вибору шліцевих викруток

Підібрати шліцеві викрутки гарантованої якості також рекомендується після ознайомлення з низкою інших параметрів.

Від міцності стрижня залежить здатність конкретної модифікації витримувати рівень навантаження на нього. На корпусі завжди є характеристика міцності, позначена в одиницях за шкалою Роквелла і має значення в межах від 47 до 52. При перевищенні даного показника існує ризик розтріскування, а при більш низькому від 47 виникає ймовірність згинання стрижня.

Властивості сплаву особливо важливі для подовженого інструменту щодо механічної міцності. Найкращим по праву вважається універсальне поєднання хрому з ванадієм. Комплектація повинна передбачати для максимально комфортної експлуатації ергономічні ручки та магнітне напилення на бітах під дрібні елементи кріплення. Шліцеві викрутки в більшості електромонтажних та побутових операціях найкраще впораються з закручуванням та викручуванням шурупів та гвинтів.

Поширені запитання про Викрутки з прямим шліцем

Какие товары в категории Шлицеві викрутки самые популярные?

Почему стоит купить Шлицеві викрутки в Булат Металл?

Булат Металл предлагает выгодные цены на Шлицеві викрутки, а также прогрессивную скидочную систему для постоянных клиентов.