Кріплення та кріпильна техніка +38 (098) 317-97-75+38 (063) 454-40-69 Гідравлічне обладнання +38 (050) 504-43-18+38 (098) 317-97-75
+38 (050) 504-43-18 Гідравлічне обладнання

Живильники мастильні

You have chosen:
Номінальний тиск, МПа

Живильники мастильні — промислові дозуючі пристрої

Гідравлічне обладнання під час експлуатації піддається постійному зносу, який можна уповільнити за допомогою мастильних матеріалів. Для дозованої подачі рідкої речовини на елементи, що труться, використовуються спеціальні пристрої, які ви можете придбати в нашій компанії за вигідною ціною. Живильник мастильний — невеликий пристрій, що направляє мінеральну олію в конкретне місце промислового обладнання. Його установка суттєво знижує знос та підвищує стабільність роботи механізму.

Імпульсні та послідовні живильники мастильні

У каталозі представлені живильники мастильні двох популярних різновидів:

  • послідовні;
  • імпульсні.

Обидва типи пристроїв мають загальні принципи роботи, різниця полягає у способі подачі мінеральної олії — у першому випадку це відбувається постійно, а в другому — короткими імпульсами. Живильники мастильні мають литу металеву конструкцію, усередині якої розташовано кілька секцій. При заповненні корпусу виробу маслом поршні починають свій рух, і рідкий матеріал надходить на пару елементів механізму, що труться. На сайті ви знайдете послідовні та імпульсні дозатори різних серій. Відмінності складаються в числі відводів та інших технічних особливостей.

Живильники мастильні, які пропонує наша компанія, призначені для експлуатації в умовах тропічного та помірно-холодного клімату. Особливості навколишнього середовища та температура повітря безпосередньо впливають на стан робочої рідини. Ми реалізуємо мастильні дозатори для гідравлічного обладнання, які успішно використовуються на промислових підприємствах України. Ціна живильника залежить від його модифікації.

Поширені запитання про Живильники мастильні

Какая цена на Живильники мастильні?

Цена на Живильники мастильні от 1200.00 до 7980.00 грн.

Какие товары в категории Живильники мастильні чаще всего покупают в 2024 году?

Какие самые бюджетные модели в категории Живильники мастильні?

Почему стоит купить Живильники мастильні в Булат Металл?

Булат Металл предлагает выгодные цены на Живильники мастильні, а также прогрессивную скидочную систему для постоянных клиентов.