Кріплення та кріпильна техніка +38 (098) 317-97-75+38 (063) 454-40-69 Гідравлічне обладнання +38 (050) 504-43-18+38 (098) 317-97-75
+38 (050) 504-43-18 Гідравлічне обладнання

Фарбопульти пневматичні

You have chosen:
Vendor
Робочий тиск, бар
Споживаний об'єм повітря, л/хв
Сортування: по ціні

Пневматичні фарбопульти — гарантія високоякісного лакофарбового покриття

Швидко та якісно покрити ґрунтовками, фарбами або лаками поверхні значних розмірів дозволить фарбопульти пневматичні. Пропонований фарбувальний пристрій став прогресивною альтернативою звичним малярським кистям та валикам. Такий спосіб фарбування на відміну від ручного дає можливість забезпечити відмінну якість покриття при значній економії часу та зниженій витраті лакофарбових матеріалів.

Даний пристрій розроблено для рівномірного розпилення з використанням стисненого повітря на поверхні різної конфігурації ґрунтовок, лаків, фарб, а також рідкої гуми і полімерів. Потік повітря подається від компресора по шлангу до фарбопульта. Проходячи через пістолет спеціальної конструкції, він розбиває лакофарбовий матеріал на дрібні частинки, утворюючи дрібнодисперсну повітряну суміш. За допомогою такого пристрою для фарбування можна наносити покриття дуже тонким шаром, гарантуючи його рівномірний розподіл.

Професійний пневматичний фарбопульт користується великим попитом для фарбування автомобіля на станціях технічного обслуговування, нанесення морилок та антисептиків у меблевому виробництві, побілки та фарбування стель, стін та різноманітних дерев'яних чи металевих конструкцій у будівельній галузі.

Переваги та недоліки пневмофарбопультів

Пневматичний фарбопульт користується великою популярністю для фарбування різноманітних поверхонь як на багатьох виробництвах, так і в побутових умовах завдяки масі незаперечних експлуатаційних переваг:

  • надається можливість створювати ідеально рівний і тонкий шар фарби з однорідною міцною структурою;
  • володіє високою надійністю, так як виготовляється із застосуванням лише металевих деталей, що володіють підвищеною зносостійкістю та корозійностійкістю;
  • дозволяє за короткий час пофарбувати великі поверхні різноманітної конфігурації;
  • забезпечується максимальна економічність лакофарбових матеріалів, його втрати трохи більше 15%;
  • відрізняється гарною універсальністю, адже цей пристрій з нижнім бачком можна застосовувати для розпилення матеріалів різними параметрами в'язкості;
  • простий у використанні.

Але цей пристрій має деякі мінуси:

для повноцінного функціонування обов'язково потрібно джерело стисненого повітря, це може бути як компресор, і централізована магістраль;

Для отримання фарбується високої якості майстер повинен володіти певними навичками, так як під кожен вид лакофарбового матеріалу потрібно спеціальне налаштування процесу напилення, тобто необхідно знати, як правильно відрегулювати подачу фарби, повітря, ширину факела, що розпорошується.

Пристрій та принцип роботи пневматичних фарбопультів

Конструкція пневмофарбопульта досить проста. Основним її елементом є розпилювач у формі пістолета. У нижній частині знаходиться штуцер, що забезпечує надійне приєднання шланга для подачі стисненого повітря.

Потік, що розсіюється, створюється за рахунок одночасного проходження через спеціальне сопло з напрямною голкою потік повітря і лакофарбового матеріалу. Для точного налаштування параметрів розпилюваного факела передбачені регулювальні гвинти, що дозволяють змінювати кількість речовини, що подається, і повітряного струменя. Зверху, знизу або збоку передбачено встановлення пластикового або металевого бачка ємністю до 600 мл для зберігання матеріалу, що фарбує.

Процес нанесення покриття досить простий. При натисканні на курок фарбопульта відбувається відкриття каналу подачі стисненого повітря. Повітряний потік проходячи через сопло за рахунок розрядження, що створюється, «захоплює» за собою певну кількість лакофарбового матеріалу. Створений таким способом фарбуючий смолоскип направляється на поверхню, що фарбується. Нанесення шару покриття здійснюється плавними зигзагоподібними рухами.

Різноманітність виконань пневмофарбопульт

В інтернет-магазині Булат Метал є можливість придбати фарбопульти пневматичні різного тиску та для вирішення різних завдань:

  • Серія LVLP. Такі моделі завдяки низькому тиску (1 ... 2 атм) і невеликому об'єму застосовуються для розпилення густих сумішей, наприклад, для фарбування авто металом. Гарантують при добрій однорідності факела отримання якісного покриття. Однак характеризуються великою витратою фарби. Тому не рекомендують застосовувати для фарбування дрібних деталей. Традиційно пневматичний пристрій такого виду використовують в автомайстернях для фарбування кузовів автомобілів, а також у будівельній сфері для фарбування стін.
  • Серія HVLP. Пістолети функціонують за рахунок високого об'єму та низького тиску на виході сопла. У них факел, що розпилюється, створюється завдяки великому об'єму повітря, а не тиску. Це дозволяє утворювати невелику туманну хмару. Пристрій здатний переносити більше 65% лакофарбової речовини. Проте потребує великої кількості повітря. Тому обов'язково комплектуються компресорами високої продуктивності. Користуються підвищеним попитом великих виробництвах. У будівництві для водоемульсійки.
  • Серія RP. Для роботи даних моделей потрібен знижений тиск до 15 атм. Здатні економно і рівномірно наносити фарбуючий матеріал на поверхню, що покривається, без розлучень. Можна експлуатувати з компресорами невеликої продуктивності. Рекомендується використовувати для стель.

Як правильно вибрати пневмофарбопульт

Підбираючи такий пристрій необхідно розуміти для яких цілей воно купується і якою в'язкістю буде використовуватися лакофарбовий матеріал. Також необхідно звернути увагу на продуктивність приладу. Бажано віддати перевагу моделі, що має можливість регулювання факела, що розпилюється.

Кваліфіковані менеджери нашого інтернет-магазину готові допомогти підібрати пневматичний фарбопульт з урахуванням необхідних для вас експлуатаційних параметрів.

Поширені запитання про Пневматичні фарбопульти

Какие товары в категории Фарбопульти пневматичні самые популярные?

Почему стоит купить Фарбопульти пневматичні в Булат Металл?

Булат Металл предлагает выгодные цены на Фарбопульти пневматичні, а также прогрессивную скидочную систему для постоянных клиентов.