Кріплення та кріпильна техніка +38 (098) 317-97-75+38 (063) 454-40-69 Гідравлічне обладнання +38 (050) 504-43-18+38 (098) 317-97-75
+38 (050) 504-43-18 Гідравлічне обладнання

Пневмоциліндри

You have chosen:
Номінальний тиск, МПа
Номінальна частота обертання, об/хв
Сортування: по ціні

  Пневмоциліндри односторонньої та двосторонньої дії

  Пневматичний циліндр — виконавчий елемент системи, побудованої на перетворенні тиску стисненого повітря на механічну енергію. Він може бути односторонньої або двосторонньої дії (корисна робота виконується при русі поршня як вперед, так і назад). Наша компанія реалізує пневмообладнання для промислових підприємств і пневмоциліндри стабільно користуються попитом у клієнтів. В наявності є пристрої різних видів та технічних характеристик.

  Асортимент пневмоциліндрів серії ПЦ та ПЦВБ

  Всі пневмоциліндри можна розділити на механізми двосторонньої і односторонньої дії. До останніх відносяться популярні мембранні пристрої. Робочим органом, крім мембрани, може виступати лопатка чи поршень. У каталозі на сайті представлені пневмоциліндри серій ПЦ та ПЦВБ. Останні використовуються для затиску деталей, що обертаються. Це може стати в нагоді на токарних, токарно-револьверних та інших верстатах.

  Ключові переваги пневматичних циліндрів, що реалізуються нашою компанією:

  • компактні розміри та міцність корпусу;
  • висока ефективність та надійність;
  • наявність захисту від падіння тиску;
  • простота ремонту та довговічність.

  Пневмоциліндри підбираються під конкретні завдання та умови експлуатації. Тільки так ви зможете досягти максимального ефекту від їх встановлення та дотриматися вимог безпеки. Наприклад, пневмообладнання серії ПЦ рекомендоване до використання в умовах помірного клімату, воно має габаритні та приєднувальні розміри за ISO 6431. Ми реалізуємо продукцію вітчизняного виробництва, яка добре зарекомендувала себе на українських промислових підприємствах.

  Встановлюючи пневмоциліндр, не допускайте попадання в корпус бруду, а також звертайте увагу на його доступність для обслуговування.

  Поширені запитання про Пневмоциліндри

  Какая цена на Пневмоциліндри?

  Цена на Пневмоциліндри от 8400.00 до 16200.00 грн.

  Какие товары в категории Пневмоциліндри чаще всего покупают в 2024 году?

  Какие самые бюджетные модели в категории Пневмоциліндри?

  ТОП моделей с низкими ценами в категории Пневмоциліндри:

  Почему стоит купить Пневмоциліндри в Булат Металл?

  Булат Металл предлагает выгодные цены на Пневмоциліндри, а также прогрессивную скидочную систему для постоянных клиентов.