Кріплення та кріпильна техніка +38 (098) 317-97-75+38 (063) 454-40-69 Гідравлічне обладнання +38 (050) 504-43-18+38 (098) 317-97-75
+38 (050) 504-43-18 Гідравлічне обладнання

Пневмостеплери

You have chosen:
Vendor
Робочий тиск, бар
Сортування: по ціні
Боек к пневмостеплеру РТ-1610 Intertool PT-8100
Немає в наявності
Степлер механ. F9-PF-09 Prebena
1 357.02 грн
Боек к пневмостеплеру РТ-1609 Intertool PT-8101
Ціна за запитом*

  Пневмостеплери — інструмент для забивання різного кріплення

  Пневмостеплери — універсальний інструмент, що дозволяє поєднувати різні матеріали, служить цілям механізації виробництва, зниження собівартості продукції і збільшення конкурентоспроможності. Має кілька варіантів: цвяхозабивний пістолет, нейлер або нейлган.

  Сфера застосування такого інструменту не обмежена. Все, що раніше забивалося цвяхами, тепер з'єднується одним рухом, без докладання великих зусиль. Окрім багаторазового прискорення процесу — економія сил.

  Степлери бувають механічними, електричними та пневматичними. Останні набули найбільшого поширення, зважаючи на свою простоту, малі габарити і значну потужність.

  Влаштування та принцип роботи пневмостеплеру

  Побутові та професійні пневматичні степлери влаштовані практично однаково та відрізняються лише потужністю, надійністю, матеріалами окремих деталей, вартістю та терміном служби.

  Професійні моделі можуть мати додаткові функції: захист від випадкового натискання, регулювання глибини забивання. Існують ще промислові моделі, націлені на високу продуктивність та стійкість до відмов. Як правило, це пневматичні моделі.

  Інструмент є конструкцією, зручною для утримання однією рукою і містить такі частини:

  • корпус;
  • спусковий механізм;
  • повітряний поршень із циліндром;
  • систему розподілу повітря;
  • бойок;
  • магазин витратного матеріалу.

  Пневмостеплери наводяться в рух стислим повітрям, що підводиться від загальної магістралі або безпосередньо від компресора до вхідного штуцера інструменту. За системою розподілу повітря підходить до механізму спуску.

  Натискання на спусковий механізм пропускає повітря до циліндра. Тиск, що у циліндрі, штовхає поршень, який механічно пов'язані з бойком. Відбувається удар бойка по скобі або цвяху. Запас витратного матеріалу (скоби, шпильки або цвяхи) знаходиться в магазині та подається до місця використання досилачем.

  Для високопродуктивної та якісної роботи інструмент потребує стабільного тиску повітря величиною від 4 до 8 бар, залежно від моделі. Чим вище робочий тиск, тим більший цвях або скобу може забити степлер.

  Особливості застосування різних видів пневмостеплерів

  Розрізняють три типи степлерів:

  • побутовий;
  • професійний;
  • промисловий.

  За призначенням степлери ділять на спеціалізовані та універсальні. Спеціалізовані працюють лише з одним видом витратного матеріалу. Універсальні можуть використовувати різні види. Для конкретного виробництва потрібно брати лише особливі моделі. Ними працюватиме зручніше і показники продуктивності будуть набагато вищими. А ось меблевий степлер має бути універсальним, тому що в меблевому виробництві використовують і скоби, і цвяхи.

  Складання дерев'яних конструкцій вимагає застосування цвяхів, тому каркасний степлер має бути спеціалізований під великі цвяхи. Прикладом вузькоспеціалізованого степлера може бути кабельний. Його призначення — кріплення виключно кабелю та дроту до дерев'яних поверхонь за допомогою скоб особливої форми. Такими ж вузькоспеціалізованими вважаються оббивні та покрівельні степлери.

  Споживач повинен чітко розуміти різницю між степлером і нейлером. Степлер розрахований працювати виключно скобами. Він не має сили удару, достатньої для вбивання цвяху. Нейлер або цвяхомет розрахований на роботу зі цвяхами, шпильками та штифтами. Однак, у деяких моделях передбачено роботу і зі скобами. Ось така плутанина із класифікацією. Це не повинно бентежити споживача, адже він точно знає, для яких робіт вибирає інструмент.

  Поширені запитання про Пневмостеплери

  Какие товары в категории Пневмостеплери самые популярные?

  Почему стоит купить Пневмостеплери в Булат Металл?

  Булат Металл предлагает выгодные цены на Пневмостеплери, а также прогрессивную скидочную систему для постоянных клиентов.