Кріплення та кріпильна техніка +38 (098) 317-97-75+38 (063) 454-40-69 Гідравлічне обладнання +38 (050) 504-43-18+38 (098) 317-97-75
+38 (050) 504-43-18 Гідравлічне обладнання

Дріт в'язальний

You have chosen:
Vendor
Діаметр
Довжина
Матеріал
Форма
Вид поверхні
Покриття
Сортування: по ціні
Дріт ВР1 Ø3
2.66 грн /м
Дріт ВР1 Ø4
5.85 грн /м
Дріт ВР1 Ø5
7.02 грн /м
Дріт в'язальний ОН ф 0.8 мм
57.29 грн /кг
Дріт в'язальний ОН ф 1.0 мм
57.29 грн /кг
Дріт в'язальний ОН ф 1.2 мм
57.29 грн /кг
Дріт в'язальний ОН ф 1.4 мм
57.29 грн /кг
Дріт в'язальний ОН ф 1.6 мм
57.29 грн /кг
Дріт в'язальний ОН ф 1.8 мм
57.29 грн /кг
Дріт в'язальний ОН ф 2.0 мм
57.29 грн /кг
Дріт в'язальний ОН ф 3.0 мм
57.29 грн /кг
Дріт в'язальний ОН ф 4.0 мм
57.29 грн /кг
Дріт в'язальний ОН ф 5.0 мм
57.29 грн /кг
Дріт в'язальний ОН ф 6.0 мм
57.29 грн /кг
Дріт 1,6 оцинкований
57.3 грн /кг
Дріт 1,8 оцинкований
57.3 грн /кг
Дріт 1,5 оцинкований
58.8 грн /кг

  В'язальний дріт: металопрокат затребуваний в будівництві

  Сталева нитка, що виготовляється із застосуванням різних технологій і поставляється в мотках зветься в'язальним дротом. Це матеріал для цільового застосування, що використовується у різноманітних сферах для забезпечення проведення технологічних процесів, який характеризується міцністю та відмінною якістю.

  Як альтернатива використання методу зварювання при з'єднанні деталей конструкцій, в'язальний дріт має функціональні переваги. Популярним цей матеріал роблять такі характеристики як надійність і підвищена еластичність, простота формування згину під потрібним кутом і фіксації в потрібному положенні.

  Якщо для зварювання характерне погіршення якості металевих виробів за рахунок їх нагрівання, то застосування дротяного з'єднання не впливає на міцність арматури. Додатковими перевагами такого типу кріплення є висока стійкість до деформації та навантаження на вигин, відсутність корозійної дії.

  Види та типи в'язального дроту

  Матеріал, що використовується для арматури, виготовляється в кілька етапів, це вальцювання з вирівнюванням і оцинкуванням, і відпал. Якісний та міцний в'язальний дріт випускається відповідно до якісних та номенклатурних показників та інших відомих параметрів:

  • точність виготовлення дозволяє розділити матеріал на звичайний та з підвищеною точністю;
  • застосування термічної обробки ділить готову продукцію за класом обробленою та необробленою;
  • характеристики поверхневого шару поділяють в'язальний дріт на оцинкований і без покриття.

  Показники опору розривному впливу дозволяють розділити продукцію на дріт першого і другого класу. Всі види сполучного матеріалу поділяються на типи, що дозволяє швидко і просто зробити вибір, залежно від цільового призначення та характеристик:

  • світла обробка термічним способом проводиться в захищеній атмосфері;
  • чорний дріт покривається окалиною вже після термічної обробки сировини;
  • оксидована, під час проведення термообробки проходить процес окислення.

  Такі типи дроту характерні для матеріалу з низьковуглецевої сталі, що пройшла етап термічної обробки. Сталева продукція підбирається виходячи з таких параметрів як діаметр і товщина, наявність захисного покриття та тип поверхні, вид обробки та точність виготовлення.

  Особливості та сфера застосування в'язального дроту

  Будівельна промисловість залишається найважливішим напрямом економіки, де активно потрібна така продукція як в'язальний дріт. Міцний і досить гнучкий матеріал підходить для різних процесів як ефективна заміна технології зварювання при з'єднанні деталей конструкції або арматури.

  У капітальному, комерційному та цивільному будівництві дріт найчастіше використовують при складанні каркасних конструкцій. Матеріал застосовується в ході формування каркасів, з метою армування залізобетонних елементів, виконання з'єднання арматури та окремих прутів у зоні їх перехльостування.

  В'язальний дріт, залежно від типу і виду, підходить для в'язання арматури, що застосовується в стрічковому фундаменті, перекриттях і при стяжці підлоги. Використання дроту для з'єднання арматури та прутків дозволяє створювати будівлі різних форм, від простих до складних, за стандартизованими або оригінальними проектами.

  Поширені запитання про Дріт

  Какие товары в категории Дріт в'язальний самые популярные?

  Почему стоит купить Дріт в'язальний в Булат Металл?

  Булат Металл предлагает выгодные цены на Дріт в'язальний, а также прогрессивную скидочную систему для постоянных клиентов.