Кріплення та кріпильна техніка +38 (098) 317-97-75+38 (063) 454-40-69 Гідравлічне обладнання +38 (050) 504-43-18+38 (098) 317-97-75
+38 (050) 504-43-18 Гідравлічне обладнання

Шабельні пилки

You have chosen:
Vendor
Потужність, Вт
Ємність акумулятора, А/ч

Шабельні пилки — незамінний електроінструмент

Досвідчені майстри досить часто для роботи з деревом та металом використовують шабельні пилки. Такий універсальний ручний електричний інструмент дозволяє швидко і без особливих зусиль розрізати металевий пруток, куточок, трубу, швелер, дерев'яний брус, дошку. За рахунок створюваного електродвигуном і приводним механізмом пиляльне полотно здійснює зворотно-поступальні рухи. Завдяки цьому пила забезпечує рівний зріз з мінімальними задирками на його краях. Цей електроінструмент характеризується невеликою вагою, гарною комфортністю, маневреністю, безпекою під час здійснення процесу пиляння різного матеріалу.

Так само шабельні пили мають ряд переваг:

 • простотою експлуатації;
 • можна працювати в обмеженому та важкодоступному місці;
 • дозволяють не лише перерізати різноманітні матеріали, а й вирізати вироби складної конфігурації;
 • зручністю в роботі, так як для здійснення різання не потрібно докладати великих зусиль.

Використання шабельних пил

Завдяки безлічі позитивних факторів ручні електричні шабельні пилки знайшли широку популярність у багатьох сферах. Їх застосовують для обрізання дерев у саду. Електроніжування часто використовують для різання арматури, обрізання як металевих, так і пластмасових каналізаційних та водопровідних труб у необхідний розмір. Також використовуючи їх можна легко працювати цегла, бетон, інші будівельні матеріали.

Такий ручний електроінструмент широко застосовують для:

 • демонтажу споруд із різноманітних будматеріалів;
 • здійснювати будівельні роботи;
 • облаштовувати покрівельне покриття;
 • догляд за садом;
 • роботи з дерева, металу, пластмаси, натурального каменю;
 • виготовлення виробів найскладнішої конфігурації із різних матеріалів.

Пристрій та принцип роботи шабельної пили

Основна перевага шабельної пилки — простота пристрою. До структури такого нехитрого інструменту входять лише необхідні деталі. Відсутні зайві кнопки, перемикачі, у яких можна легко заплутатися. За рахунок грамотно опрацьованої конструкції на місці розпилювання будь-якого матеріалу практично немає пилу, сміття.

Конструкція такої електроножовки досить проста: ножівкове полотно за допомогою спеціального приводного пристрою з'єднане з електродвигуном. Двигун захований у пластиковий корпус. В одній стороні з корпусу передбачена опорна плита, що дає зручно притискати інструмент в деталі, що розрізається. Через неї виходить пиляльне полотно. А з протилежного боку корпус має ручку в формі "D". Така конфігурація рукоятки дозволяє легко керувати процесом різання. Для запуску робочого процесу та зупинки його на ручці передбачена клавіша кнопкового типу, що виступає. Деякі моделі випускаються з регулюванням обертів. Це дозволяє забезпечувати регулювання швидкості руху полотна за рахунок оснащення електроінструменту спеціальним ковзним коліщатком.

Шабельні пилки функціонують за тим же принципом, що й лобзики. Також пиляльне полотно здійснює зворотно-поступальні рухи з незначним нахил у право і ліво. Жорстко зафіксована пилка на великій швидкості переміщається вперед-назад. В результаті відбувається пропил у потрібному місці високої якості. Заміна пиляльного полотна здійснюється досить швидко без використання будь-якого інструменту. Передбачена можливість регулювання швидкості переміщення пиляльного полотна.

Основні відмінні характеристики шабельних пил

Інтернет-магазин Булат Метал пропонує електроножовки різних моделей, що відрізняються певними експлуатаційними параметрами. До них можна віднести:

 • Потужність електродвигуна. Це одна з визначальних характеристик електроінструменту, тому що від неї безпосередньо залежатиме ефективність застосування шабельної пилки. У побутових моделей цей параметр вбирається у 1000 Вт, а в професійних – коливається в діапазоні 1…1,7 кВт.
 • Частота руху полотна. Цей показник визначає швидкість розпилу та якість зрізу. Електроніжування випускаються з цим параметром в інтервалі 2500…3000 ходів за хвилину.
 • Довжину пропила. Від цієї характеристики залежить сфера застосування електроінструменту. Так для роботи по дереву потрібен значно більший хід у порівнянні з різанням металевих виробів. Стандартно цей показник коливається в діапазоні 20-30 см.
 • Тип живлення. Можуть бути акумуляторні чи мережеві.
 • Інтенсивність використання. Кваліфікуються на професійні та побутові.

Тип живлення шабельних пил

Моделі з акумуляторами відрізняються двома важливими перевагами. Місце їх застосування залежить від наявності джерела живлення. Друга перевага — забезпечується значно комфортніше управління. Однак вони потребують періодичної підзарядки. Від ємності акумулятора залежить тривалість застосування інструменту.

Мережеві моделі можна експлуатувати тривалий час без заряджання. Однак їх допускається використовувати лише неподалік електророзетки. До того ж кабель може створити труднощі при виконанні процесу різання.

Шабельні пилки відрізняються за інтенсивністю застосування

Електроінструмент професійного класу має головну особливість — можливість працювати протягом досить тривалого відрізка часу. Він здатний чудово протистояти значним експлуатаційним навантаженням. Такі моделі випускаються потужністю 1700 Вт. Тому його широко застосовують для порізки навіть твердих матеріалів, наприклад, каменю, бетону, цегли. Однак незважаючи на безліч переваг у електроножівок даного виду є і кілька недоліків. Це — відносно велика вага та габаритні розміри. До того ж, у них зовсім недешева ціна.

У побутових моделей основний недолік — обмежена сфера застосування. Також їх не рекомендується постійно використовувати тривалий термін. Однак вони відрізняються компактністю, невеликою масою, доступною вартістю. Як правило, шабельні пилки такого класу випускаються з плавним пуском потужністю до 800 Вт. Такий спосіб запуску дасть можливість виключити ривок на початку виконання процесу різання, гарантуючи отримання пропилу з більшою точністю. Незважаючи не високі показники цього параметру такий електроінструмент широко застосовується по дереву, газобетону та іншими не дуже твердими матеріалами. Елекроножівки побутові по металу користуються великою популярністю при демонтажі різноманітних металоконструкцій.

Особливості вибору та експлуатації шабельних пилок

Ознайомившись з характерними особливостями та перевагами різних моделей шабельних пилок, ви зможете правильно вибрати електроінструмент з урахуванням виконання запланованих завдань. При доборі модифікації фахівці рекомендують звернути увагу не тільки на потужність, але й джерело живлення. Також радимо віддати перевагу моделі з маятниковим ходом. У цьому випадку максимально виключається нагрівання полотна та всього інструменту, а також здійснюватиметься ефективне видалення стружки з робочої зони.

Працюючи з електроножівкою необхідно обов'язково використовувати індивідуальні засоби захисту: окуляри чи спеціальний екран із прозорого пластику, навушники. Виключати можливість потрапляння сторонніх предметів у робочу зону.

Поширені запитання про Шабельні пили

Какие товары в категории Шабельні пилки самые популярные?

Почему стоит купить Шабельні пилки в Булат Металл?

Булат Металл предлагает выгодные цены на Шабельні пилки, а также прогрессивную скидочную систему для постоянных клиентов.