Кріплення та кріпильна техніка +38 (098) 317-97-75+38 (063) 454-40-69 Гідравлічне обладнання +38 (050) 504-43-18+38 (098) 317-97-75
+38 (050) 504-43-18 Гідравлічне обладнання

Шліфмашини

You have chosen:
Vendor
Потужність, Вт

Шліфмашини для обробки всіх типів поверхонь

Сучасні шліфувальні машини виробництва провідних брендів з виготовлення електроінструментів можна вибрати для виконання широкого спектру завдань у будівництві та при ремонтних заходах.

Конструкційні особливості та застосування шліфувальної машинки

Дане обладнання не має альтернативи за необхідності якісно впорається з очищенням найзабрудненіших і нерівних ділянок, на яких є старий шар лакофарбних речовин, іржа, бруду. Правильний вибір моделі для стін і бетону дозволяє усунути дефекти у вигляді задирок і нерівностей, пристрої по дереву і для паркету додадуть всім деталям максимально охайний зовнішній вигляд, щоб використовувати їх при подальшій обробці приміщення.

Функціональні можливості устаткування визначає принцип роботи способом передачі підошву обертальних рухів з боку електродвигуна. Кругові переміщення якоря сприяють утворенню вібрації, а інтенсивність коливань залежить від зусилля тиску на площину підошви. У каталозі інтернет-магазину «Булат Метал» можна вибрати та купити шліфувальні машини по металу, по каменю, для стель та монолітної стяжки, пластику та керамічних матеріалів. Універсальний пристрій з регулюванням обертів відмінно підійде і для чорнової, і для фінішної обробки.

Шліфування та полірування будь-яких поверхонь з таким інструментом має ряд безперечних плюсів:

  • висока продуктивність скорочує час виконання трудомістких процесів;
  • значно зменшується навантаження на руки оператора;
  • параметри якості обробки набагато кращі, ніж при ручному шліфуванні;
  • великий діапазон у сфері застосування.

Всі представлені моделі обладнані пилозбірниками, що усуває необхідність регулярного прибирання.

Які бувають шліфувальні машини

Перед покупкою рекомендується ознайомитися з основними характеристиками окремих видів цієї категорії електроінструментів, щоб забезпечити потрібну ефективність результатів робочого процесу.

Стрічкові шліфувальні машини

Найкраще підійдуть для грубого очищення при видаленні іржі та шорсткості на металі, при необхідності зняти фарбу з дерева. Для даних зразків застосовується стрічка із зернистістю в межах від 36 до 220. Добре справляється з ділянками великої площі, але менш продуктивна для використання з деталями складної форми та наявністю кутів.

Вібраційні зразки

І тому класу характерна здатність виконувати більш делікатні операції. Різноманітність розмірів та формату підошви — гарантія якісного очищення пластику та гіпсокартону, металу та масиву деревини.

Дельташліфмашини

Особлива форма платформи вирішує завдання обробки найбільш важкодоступних зонах. Дрібна зернистість листів дозволить з високою точністю проводити фінішне доведення поверхонь до потрібних параметрів.

Ексцентрикові модифікації

Орбітальна конструкція з підошвою з м'якої гуми для ідеального вирівнювання ґрунтовки, реставрації меблів, підготовки предметів для нанесення лаку та фарби.

Інструмент для затирання стельового перекриття та стін

Відрізняються від інших видів обладнання наявністю телескопічної рукояті та оригінальної системи видалення пилу.

Класифікація за призначенням

Від того, яка інтенсивність майбутнього використання та специфіки майбутньої експлуатації обладнання, залежить вибір між двома типами модифікацій:

  • професійні шліфувальні машини здатні виконувати у найскладніших умовах тривалу роботу у безперервному режимі. Високі параметри потужності, витривалості та надійності обумовлені застосуванням на стадії виготовлення найякісніших матеріалів. Для таких агрегатів характерні висока ціна та значна маса. Комплектуються даний інструмент елементами ходової частини, втулками та насадками, абразивними стрічками, роликами та втулками;
  • побутові зразки не мають занадто складну конструкцію і не дуже дорогі. Для нечастого користування цілком достатньо машин, здатних працювати протягом 20 хвилин з перервою такої ж протяжності.

Залежно від планованого використання краще придбати акумуляторні модифікації для дому, кутошліфувальні електричні машини для професійних цілей та пневматичні пристрої для виробництва. УШМ (болгарки) у рази підвищують параметри продуктивності та якості очищення поверхонь.

Поради щодо вибору шліфувальних машин

Прийнявши рішення купити шліфувальну машину, важливо визначитися з її базовими характеристиками з урахуванням специфіки запланованих робіт:

  • параметри споживання енергії впливають на продуктивність інструменту. Для домашнього використання середнім показником вважається 300 Вт;
  • кількість оборотів підошви впливає на здатність виконувати при невеликій швидкості грубу обробку, а щіткові конструкції з більш високою – чистову;
  • амплітуда зміщення підошви до матеріалу під час руху підбирається залежно від особливостей запланованого процесу.

Зателефонуйте в наш інтернет-магазин, щоб отримати кваліфіковані консультації з усіх питань від менеджерів.

Поширені запитання про Шліфмашини

Какие товары в категории Шліфмашини самые популярные?

Почему стоит купить Шліфмашини в Булат Металл?

Булат Металл предлагает выгодные цены на Шліфмашини, а также прогрессивную скидочную систему для постоянных клиентов.