Кріплення та кріпильна техніка +38 (098) 317-97-75+38 (063) 454-40-69 Гідравлічне обладнання +38 (050) 504-43-18+38 (098) 317-97-75
+38 (050) 504-43-18 Гідравлічне обладнання

Гідроакумулятори

You have chosen:
Vendor
Сортування: по ціні

  Гідроакумулятори для надійного водопостачання

  Для стабільного забезпечення водою домашніх пристроїв (бойлери, нагрівальні колонки, пральні машини тощо) потрібен постійний тиск у водопровідних трубах. У приватних будинках тиск у водопроводі забезпечує водяний насос, який постійно вмикається/вимикається, у міру витрати води. Такий режим є неприпустимим для електродвигуна насоса. Для зменшення частоти включень насоса та підтримання тиску у водопроводі до системи підключають гідроакумулятор (гідроакумуляторний або мембранний бак).

  Влаштування та принцип дії гідроакумулятора

  Пристрій є герметичний металевий або полімерний бак, розділений еластичною перегородкою. Через фланець з одного боку, бак з'єднується із водопроводом. Вода заповнює об'єм резервуара, розтягуючи мембрану та створюючи тиск повітря в іншій частині бака. При досягненні розрахункового тиску спрацьовує датчик, відключаючи насос подачі води.

  Тепер, внаслідок витрати води, тиск у системі підтримується силою стиснення мембрани. У міру її стиснення збільшується об'єм «сухої» частини бака, що призводить до зменшення тиску в цій частині та спрацьовування реле на включення насоса. Цикл замкнувся.

  У цьому вирішуються такі:

  • захист від різкої зміни тиску в системі (гідроудару);
  • створення аварійного запасу води;
  • забезпечення оптимального режиму роботи насоса.

  Якщо перші два пункти списку інтуїтивно зрозумілі, третій вимагає деяких роз'яснень. Справа в тому, що електродвигун насоса допускає лише певну кількість включень в одиницю часу. Часті включення погано позначаються на його здоров'я і можуть призвести до поломки.

  Види гідроакумуляторів

  За способом установки розрізняють два види: горизонтальні та вертикальні. Принципових відмінностей між ними немає. Вибір здійснюється, в основному, виходячи з особливостей місця встановлення та особистих уподобань господарів житла.

  Найбільш суттєвим є відмінність за способом накопичення енергії:

  • пневматичні;
  • пружинні;
  • вантажні.

  Пневматичний спосіб описано вище. У пружинних пристроях замість стискання повітря — стискається пружина, а у вантажних — піднімається вантаж, накопичуючи потенційну енергію. Останні два види практично ніколи не зустрічаються у побутових моделях.

  Як вибрати гідроакумулятор

  Можна, звичайно, вдатися до складних розрахунків, але навряд чи вони під силу простому обивателю. Тому зробіть вибір, виходячи з мешканців будинку. Сім'ю з трьох осіб цілком задовольнить бак гідроакумулятора об'ємом 50 літрів. При частих вимкненнях електроенергії беріть бак об'ємом до 80 літрів.

  Важливо. Пам'ятайте, що ви не можете взяти з бака весь об'єм води. Це з конструктивними особливостями гідроакумуляторів. Розраховуйте на 40-50% від обсягу.

  Занадто великі баки встановлювати не варто, через можливе псування води при малій витраті. Навряд чи вам сподобається затхлий запах води, якого не так просто позбутися.

  Поширені запитання про Гідроакумулятори

  Какие товары в категории Гідроакумулятори самые популярные?

  Почему стоит купить Гідроакумулятори в Булат Металл?

  Булат Металл предлагает выгодные цены на Гідроакумулятори, а также прогрессивную скидочную систему для постоянных клиентов.