Кріплення та кріпильна техніка +38 (098) 317-97-75+38 (063) 454-40-69 Гідравлічне обладнання +38 (050) 504-43-18+38 (098) 317-97-75
+38 (050) 504-43-18 Гідравлічне обладнання

Різьбові пробки (заглушки)

You have chosen:
Стандарти
 • DIN 7604
  Пробка різьбова з шестигранною головкою та фланцем
 • DIN 910
  Пробка різьбова з фланцем та шестигранною головкою
 • DIN 908
  Пробка різьбова циліндрична з фланцем та внутрішнім шестигранником
 • DIN 906
  Заглушка-пробка різьбова конічна з внутрішнім шестигранником
Призначення
Покриття
Матеріал
Діаметр
Крок різьби
Сортування: по ціні
Заглушка DIN 7604 A 6 оцинкована
4,44 грн/шт.
Заглушка DIN 7604 A 8 оцинкована
5,41 грн/шт.
Пробка DIN 908 М10x1 без покриття
9.67 грн/шт.
Пробка DIN 908 G1/8 без покриття
9.92 грн/шт.
Пробка DIN 908 М10x1 цинк платковий
10.55 грн/шт.
Пробка DIN 908 G1/8 цинк платковий
10.78 грн/шт.
Пробка DIN 908 М12x1.5 без покриття
12.82 грн/шт.
Пробка DIN 908 G1/4 без покриття
13.5 грн/шт.
Пробка DIN 908 G1/4 цинк платковий
15.29 грн/шт.

Різьбові пробки від Булат Метал

Великий асортимент запірної арматури призначений для закупорки, закриття або заглушки відкритих отворів у трубопровідній магістралі. До одного з різновидів відносяться зручні в застосуванні та недорогі, в порівнянні з аналогами, різьбові пробки, що відрізняються наявним різьбленням.

Максимальна зручність використання забезпечена наявністю різьбового елемента, що скорочує час закріплення деталі. Сучасні різьбові заглушки встановлюються на конструкції та інфраструктурні об'єкти різного типу за рахунок спеціалізованого інструменту (розвідний, газовий або гайковий ключ). Стандартний виріб має два види виконання, для різних цілей і підвищення зручності застосування підбирається поширене метричне або більш рідкісне дюймове різьблення. Крім того, пробки відрізняється великим сортаментом, при виборі якого слід враховувати різні параметри та особливості.

Асортимент різьбових пробок та їх відмінні характеристики

Класифікація запірних елементів здійснюється залежно від певних конструкційних особливостей та технічних параметрів. Найбільш поширеним є поділ виробів від виробника на категорії, в яких представлені різьбові заглушки за матеріалом виготовлення:

 • сталеві, відрізняються високою стійкістю до хімічних складів з підвищеними окисними характеристиками;
 • пластикові, що переносять перепади температури, характеризуються малою питомою вагою в поєднанні з високою надійністю;
 • з нержавіючої сталі, що не піддаються корозії у водному середовищі, що визначає їх сферу застосування та експлуатації.

Металеві заглушки поступово витісняються пластиковими, але залишаються досить популярними завдяки своїй зносостійкості. Крім цієї класифікації пробки поділяються на такі види як метричні, конічні й вироби для труб, а за типом різьбового з'єднання, що формується, виділяють типи:

 • із зовнішнім різьбленням — така пробка призначена для внутрішньої установки в підготовлений, що має різьблення отвір;
 • з внутрішнім різьблення — нарізається всередині пробок, її необхідно накручувати поверх відрізка труби.

На вигляд можна виділити деталі з круглою або з шестигранною головкою, з різним способом установки. Вибір кожного виробу ґрунтується на комбінації всіх параметрів з урахуванням середовища експлуатації, технічних характеристик та доступу за необхідності монтажу або демонтажу.

Де використовуються різьбові заглушки

Інфраструктура промислових господарств, підприємств чи побутового обслуговування населення передбачає облаштування трубопроводів. Різноманітні за видами та характеристиками різьбові пробки потрібні в різних інженерних системах, що належать до різних сфер промисловості та господарювання.

Використовуються вони при облаштуванні трубопроводів у системі опалення та водопроводу, водопостачання та водовідведення. Пластикові необхідні для меблевої промисловості при складанні меблів та заглушки окремих конструкцій, установці дверних полотен, монтажі та виробництві спортивного спорядження або рекламних конструкцій. Що стосується галузевого використання, то різьбові заглушки затребувані в легкій та важкій промисловостях, у машино- та верстатобудуванні. Окремі види виробів необхідні забезпечення потреб комунального господарства, організації роботи всіх виробничих, обслуговуючих і комерційних підприємств.

Поширені запитання про Пробки (заглушки)

Яка роздрібна та оптова ціна на Пробки (заглушки)?

Роздрібна ціна на Різьбові пробки (заглушки) від 2.6 до 439.7 грн. Оптова ціна від 2.48 до 418.76 грн.

Які Пробки (заглушки) найбільше купують у 2024 році?

Де застосовуються Пробки (заглушки)?

Різьбові пробки (заглушки) застосовуються у таких сферах: машиностроение, сельхоз, строительство, agricultural, construction, for auto repair, for BMZ, for construction, for electrical installation, for engineering communications, for facade work, for furniture assembly, for insulation, for mechanical engineering, for roofing work, for solar power plants, for water transport, for windows and doors, for wooden structures, furniture, machine tool industry, mechanical engineering, noriyny, будівництво, верстатобудування, для інженерних комунікацій, для авторемонта, для авторемонту, для БМЗ, для будівництва, для вікон і дверей, для вікон та дверей, для водного транспорта, для водного транспорту, для дерев'яних конструкцій, для деревянных конструкций, для електромонтажу, для збирання меблів, для инженерных коммуникаций, для кровельных работ, для машинобудування, для машиностроения, для монтажу меблів, для окон и дверей, для покрівельних робіт, для сборки мебели, для скляних конструкцій, для солнечных электростанций, для сонячних електростанцій, для стекляных конструкций, для строительства, для утепления, для утеплення, для фасадних робіт, для фасадных работ, для электромонтажа, машинобудування, мебельный, меблевий, норійний, норийный, сільгосп, сільське господарство, станкостроение,

Чому варто купити Пробки (заглушки) в Булат Метал?

Булат Метал пропонує вигідні ціни на Різьбові пробки (заглушки), а також прогресивну систему знижок для постійних клієнтів.