Кріплення та кріпильна техніка +38 (098) 317-97-75+38 (063) 454-40-69 Гідравлічне обладнання +38 (050) 504-43-18+38 (098) 317-97-75
+38 (050) 504-43-18 Гідравлічне обладнання

Шайби DIN 988 плоскі, регулювальні та опорні

You have chosen:
Призначення
Покриття
Матеріал
Клас міцності
Діаметр
Сортування: по ціні

DIN 988 — шайби плоскі регулювальні

Відповідно до стандарту DIN 988 виготовляються шайби плоскі регулювальні, які відрізняються різною товщиною. Простий за формою кріпильний елемент застосовується в промисловій сфері, приладо- та верстатобудуванні. Основним призначенням шайби з такою формою є регулювання за рахунок установки кліренсу, що утворюється між елементами, що фіксуються. Шайби різної товщини необхідні для встановлення точних параметрів відстані, які потрібні для регулювання з'єднання на високому рівні.

Технічні вимоги та розміри шайби DIN 988

За параметрами стандарту внутрішній діаметр елементів кріплення залишається в межах 3-100 мм. Граничні показники товщини встановлюються лише на рівні 0,1-3,5 мм. Використання виробів різної товщини дозволяє регулювати зазори між елементами, що з'єднуються, з мінімальною похибкою.

Для міцного з'єднання та мінімізації розбіжностей у необхідних та фактичних параметрах кліренсу регулювальні шайби виготовляються із міцних сталей. У процесі виготовлення використовується вуглецева та нержавіюча сталь (А2 та А4). Для різних виробничих процесів допускається виготовлення деталей за стандартом із латуні та алюмінію, пластику. Сталеві шайби можуть покриватися цинком для покращення якісних характеристик.

Поширені запитання про Шайби DIN 988

Яка роздрібна та оптова ціна на Шайби DIN 988?

Роздрібна ціна на Шайби DIN 988 плоскі, регулювальні та опорні від 0.43 до 198.57 грн. Оптова ціна від 0.41 до 189.11 грн.

Які Шайби DIN 988 найбільше купують у 2024 році?

Де застосовуються Шайби DIN 988?

Шайби DIN 988 плоскі, регулювальні та опорні застосовуються у таких сферах: машиностроение, сельхоз, строительство, agricultural, construction, for auto repair, for BMZ, for construction, for electrical installation, for engineering communications, for facade work, for furniture assembly, for insulation, for mechanical engineering, for roofing work, for solar power plants, for water transport, for windows and doors, for wooden structures, furniture, machine tool industry, mechanical engineering, noriyny, будівництво, верстатобудування, для інженерних комунікацій, для авторемонта, для авторемонту, для БМЗ, для будівництва, для вікон і дверей, для вікон та дверей, для водного транспорта, для водного транспорту, для дерев'яних конструкцій, для деревянных конструкций, для електромонтажу, для збирання меблів, для инженерных коммуникаций, для кровельных работ, для машинобудування, для машиностроения, для монтажу меблів, для окон и дверей, для покрівельних робіт, для сборки мебели, для скляних конструкцій, для солнечных электростанций, для сонячних електростанцій, для стекляных конструкций, для строительства, для утепления, для утеплення, для фасадних робіт, для фасадных работ, для электромонтажа, машинобудування, мебельный, меблевий, норійний, норийный, сільгосп, сільське господарство, станкостроение,

Чому варто купити Шайби DIN 988 в Булат Метал?

Булат Метал пропонує вигідні ціни на Шайби DIN 988 плоскі, регулювальні та опорні, а також прогресивну систему знижок для постійних клієнтів.