Кріплення та кріпильна техніка +38 (098) 317-97-75+38 (063) 454-40-69 Гідравлічне обладнання +38 (050) 504-43-18+38 (098) 317-97-75
+38 (050) 504-43-18 Гідравлічне обладнання

Шпонки

You have chosen:
Стандарти
  • DIN 6888
    Шпонка сегментна, напівкругла
  • DIN 6885
    Шпонка призматична, висока
  • DIN 6880
    Шпонкова сталь
Призначення
Покриття
Матеріал
Діаметр
Довжина
Сортування: по ціні
Шпонка DIN 6888 2x3.7 без покриття
3.87 грн/шт.
Шпонка DIN 6888 3x5 без покриття
4.18 грн/шт.
Шпонка DIN 6888 2.5x3.7 без покриття
4.45 грн/шт.
Шпонка DIN 6888 3x3.7 без покриття
4.61 грн/шт.
Шпонка DIN 6888 4x5 без покриття
4.81 грн/шт.
Шпонка DIN 6888 3x6.5 без покриття
5.01 грн/шт.
Шпонка DIN 6888 2x2.6 без покриття
5.17 грн/шт.

Шпонки за доступною ціною в Булат Метал

Шпонкове з'єднання формується за рахунок шпонки у вузлах, де важливо зберегти крутний момент між з'єднаними деталями. Найчастіше цей елемент необхідний для фіксації шківів, зірочкою та маховиків, з передачею крутного моменту, що передається від валу до маточини, або у зворотному положенні.

Елементи різного виду та типу, розміру та матеріалу виготовлення призначені для шпоночного з'єднання, що має свої переваги. Крім простоти конструкції, з'єднання з використанням шпонок характеризується їх низькою вартістю, простотою складання та/або розбирання, що визначає широку сферу його застосування. Для промислового використання, у нас можна купити шпонки оптом, роздрібні покупці можуть придбати шпонки поштучно.

Шпонки різних видів: класифікація та призначення

З'єднання за допомогою шпонки діляться на два види, це ненапружені та напружені, для яких вибирається певний тип деталей. Стандартизовані та вироблені за міжнародними стандартами шпонки поділяються на кілька категорій, що мають свої конструкційні та функціональні особливості:

  • призматичні, на вигляд схожі з овальною заготівлею, характеризуються досить зниженим рівнем стійкості до корозії, тому затягуються в муфту або у вал;
  • сегментна, що проводиться із застосуванням технології фрезерування, має форму півкола, відмінною особливістю є наявність глибокого паза для закріплення;
  • циліндричні, їх залучають виключно у стані натяжки, встановлюючи в отвір на кінці валу, відрізняється легкістю просвердлювання та зручністю установки або зняття;
  • клинові, візуально визначається як клин зі стандартизованим ухилом із досить широкими робочими гранями та наявністю на бічних стандартного зазору.

Додатковою класифікацією є поділ шпонок по матеріалу виготовлення. Це може бути нержавіюча сталь або деталь без покриття. Окрема увага приділяється таким параметрам як довжина та діаметр, що визначають функціональні можливості, розрахунки на зріз та можливе зминання.

Для групи ненапружених сполук застосовують призматичні елементи та сегментної конструкції, а для напружених вибирають клинові. Рухливі та нерухомі способи фіксації залишаються найпростішими у виготовленні, тому користуються популярністю у різних сферах.

Застосування шпонок у різних галузях промисловості

Призматична шпонка застосовується в мобільних вузлах і конструкціях як запобіжник, для яких потрібне додаткове кріплення. При закріпленні масивних валів з невеликими параметрами краще вибрати сегментну або напівкруглу деталь, а при розміщенні маточини на краю валу підбирають циліндричну шпонку.

Клинові сталеві деталі здатні створити напружене з'єднання, що визначає їх вузький спектр застосування. Найчастіше шпонки застосовуються у важкій та легкій промисловості, у машино- та станкобудуванні, при складанні та ремонті обладнання різного призначення, в окремих сферах виробництва.

Поширені запитання про Шпонки

Яка роздрібна та оптова ціна на Шпонки?

Роздрібна ціна на Шпонки від 3.38 до 11391.18 грн. Оптова ціна від 3.22 до 10848.74 грн.

Які Шпонки найбільше купують у 2024 році?

Де застосовуються Шпонки?

Шпонки застосовуються у таких сферах: машиностроение, сельхоз, строительство, будівництво, верстатобудування, для інженерних комунікацій, для авторемонта, для авторемонту, для БМЗ, для будівництва, для вікон і дверей, для вікон та дверей, для водного транспорта, для водного транспорту, для дерев'яних конструкцій, для деревянных конструкций, для електромонтажу, для збирання меблів, для инженерных коммуникаций, для кровельных работ, для машинобудування, для машиностроения, для монтажу меблів, для окон и дверей, для покрівельних робіт, для сборки мебели, для скляних конструкцій, для солнечных электростанций, для сонячних електростанцій, для стекляных конструкций, для строительства, для утепления, для утеплення, для фасадних робіт, для фасадных работ, для электромонтажа, машинобудування, мебельный, меблевий, норійний, норийный, сільгосп, сільське господарство, станкостроение,

Чому варто купити Шпонки в Булат Метал?

Булат Метал пропонує вигідні ціни на Шпонки, а також прогресивну систему знижок для постійних клієнтів.