Кріплення та кріпильна техніка +38 (098) 317-97-75+38 (063) 454-40-69 Гідравлічне обладнання +38 (050) 504-43-18+38 (098) 317-97-75
+38 (050) 504-43-18 Гідравлічне обладнання

Шурупи

You have chosen:
Стандарти
 • DIN 7997
  Шуруп по дереву з потайною головкою
 • DIN 7996
  Шуруп по дереву з напівкруглою головкою
 • DIN 7995
  Шуруп по дереву з напівпотайною головкою
 • DIN 571
  Шуруп-болт по дереву сантехнічний
 • DIN 97
  Шуруп по дереву з потайною головкою
 • DIN 96
  Шуруп по дереву з напівкруглою головкою
 • DIN 95
  Шуруп по дереву з напівпотайною головкою
 • ГОСТ 809-71
  Шуруп колійний
 • AN 204
  Шуруп із напівкруглою головкою та пресшайбою
 • AN 201
  Шуруп універсальний по дереву ДСП та ПВХ
Головка
Призначення
Покриття
Щліц
Матеріал
Клас міцності
Діаметр
Довжина
Сортування: по ціні

Шуруп — простий та надійний кріпильний елемент

Класичні шурупи є чимось середнім між гвинтами й цвяхами. Це кріплення складається з металевого (найчастіше нержавіючого) стрижня з різьбленням на одному кінці та головкою, що обертається, на іншому. На відміну від саморіза, шуруп не має вістря самонарізу — для його установки вам доведеться заздалегідь підготувати отвір в деталях, що скріплюються. Компанія Булат Метал пропонує металовироби різних розмірів, форм, призначення. Ви можете придбати у нас якісні шурупи оптом та в роздріб.

Класифікація шурупів за формою головки та призначення

Шурупи використовуються для створення довговічних роз'ємних з'єднань в різних матеріалах — у нас є металовироби по металу й по дереву, для гіпсокартону та для металочерепиці, для профнастилу та універсальні. Умови експлуатації визначають особливості матеріалу, з якого виготовляється кріплення, різьблення та тип головки. За останньою ознакою шурупи бувають:

 • з плоскою головкою — звичайні металовироби під пряму або хрестоподібну викрутку;
 • із шестигранною головкою — призначені під шестигранник, можуть бути з пресшайбою;
 • з потайною головкою — найчастіше конструкційні меблеві кріплення, які утоплюються в основу та практично непомітні на поверхні;
 • з напівкруглою, напівпотаємною, напівциліндричною і т.д.

Асортимент кріплень на сайті нашої компанії включає не тільки найпоширеніші види шурупів (для меблів, покрівельні, для профілю), але і більш рідкісні види кріплень — зі свердлом і з кільцем, анкерні (з дюбелем) і з гачком. Усі представлені металовироби виготовляються відповідно до загальноприйнятих стандартів: AN, DIN, ГОСТ. Це дозволяє гарантувати їхню високу надійність і функціональність.

Шурупи оптом та в роздріб від Булат Метал

Компанія Булат Метал реалізує шурупи оптом та в роздріб широкому колу замовників: від приватних осіб до великих промислових підприємств. Якісне кріплення — основа безлічі конструкцій, вони використовуються у складанні меблів та приладів електротехніки, виробничого обладнання. Шурупи малого діаметра можуть спочатку забиватися на невелику глибину в нетвердий матеріал, а потім закручуватися викруткою або шуруповертом. Оцинковане покриття підвищує стійкість металовиробу до впливу навколишнього середовища, збільшує надійність з'єднання.

Вибираючи шурупи, звертайте увагу на їх розміри, особливості головки та функціональне призначення. Ми пропонуємо своїм клієнтам першокласне кріплення, яке буде доречне при виконанні домашнього ремонту та вирішенні складних промислових завдань.

Поширені запитання про Шурупи

Яка роздрібна та оптова ціна на Шурупи?

Роздрібна ціна на Шурупи від 0.03 до 605.05 грн. Оптова ціна від 0.03 до 576.24 грн.

Які Шурупи найбільше купують у 2024 році?

Де застосовуються Шурупи?

Шурупи застосовуються у таких сферах: машиностроение, сельхоз, строительство, будівництво, верстатобудування, для інженерних комунікацій, для авторемонта, для авторемонту, для БМЗ, для будівництва, для вікон і дверей, для вікон та дверей, для водного транспорта, для водного транспорту, для дерев'яних конструкцій, для деревянных конструкций, для електромонтажу, для збирання меблів, для инженерных коммуникаций, для кровельных работ, для машинобудування, для машиностроения, для монтажу меблів, для окон и дверей, для покрівельних робіт, для сборки мебели, для скляних конструкцій, для солнечных электростанций, для сонячних електростанцій, для стекляных конструкций, для строительства, для утепления, для утеплення, для фасадних робіт, для фасадных работ, для электромонтажа, машинобудування, мебельный, меблевий, норійний, норийный, сільгосп, сільське господарство, станкостроение,

Чому варто купити Шурупи в Булат Метал?

Булат Метал пропонує вигідні ціни на Шурупи, а також прогресивну систему знижок для постійних клієнтів.