Кріплення та кріпильна техніка +38 (098) 317-97-75+38 (063) 454-40-69 Гідравлічне обладнання +38 (050) 504-43-18+38 (098) 317-97-75
+38 (050) 504-43-18 Гідравлічне обладнання

Такелаж

You have chosen:
Призначення
Покриття
Матеріал
Клас міцності
Діаметр
Довжина
Сортування: по ціні
Зажим DIN 3093 2 алюмінієвий
2.16 грн/шт.
Коуш DIN 6899 3.5 мм оцинкований
2,99 грн/шт.
Зажим DIN 3093 3 алюмінієвий
3.24 грн/шт.
Трос DIN 3052 (1x7) 1 мм оцинкований
3,53 грн/шт
Коуш DIN 6899 6 мм оцинкований
3,7 грн/шт.
Затискач DIN 741 3 мм оцинкований
3,78 грн/шт.

Такелаж від Булат Метал

Безпека проведення вантажних та/або розвантажувальних робіт визначається якістю використовуваних пристроїв та кріплення. Переміщення та підйом вантажів здійснюється із застосуванням такелажного кріплення, призначеного і для фіксації вантажу, що актуально для промисловості та у будівництві. За рахунок додаткових пристроїв різного типу полегшується проведення підготовчих та основних процедур при такелажних роботах. Якщо спочатку такелаж використовувався виключно у портовому господарстві, то вже сьогодні такі елементи інтегровані у різні галузі промисловості.

Сучасні деталі відрізняються підвищеною якістю та надійністю, дозволяючи дотримуватися всіх норм і правил безпеки. Для різних видів вантажів підбирається певний елемент кріплення або фіксації, що гарантує збереження об'єктів, що переміщуються, і попередити ризики для співробітників і робітників. Наша компанія реалізує такелаж оптом та в роздріб. Пропонуємо вигідні ціни.

Основні види кріпильного такелажу

Певні вантажі переміщуються на виділених майданчиках за допомогою такелажного обладнання та його доповнює різноманітний такелаж. Виробники пропонують великий асортимент спеціалізованої продукції, яка за загальною класифікацією поділяється на дві основні групи:

  • жорстке кріплення, що забезпечує фіксацію гнучких елементів кріплення;
  • гнучке кріплення, що зв'язують та з'єднують вантаж та точку опори або обладнання.

Допускається застосування таких пристроїв окремо або в комбінації з іншими пристроями, що підвищує ефективність робіт. Під окремі процедури підбираються спеціальні елементи кріплення з характеристиками фіксації, закріплення або утримування.

Найбільш затребуваним є таке такелажне кріплення як троси, що відрізняються більшою компактністю ніж ланцюги. Додатково до тросів легко підібрати коуші, що використовуються для вставки петлі, що гарантує відсутність заломів на основному елементі і продовжує його термін експлуатації. Затискачі для тросів (або канатів) використовуються при зрощуванні між собою окремих частин, а для фіксації вибираються карабіни. Гвинтова стяжка або талрепи оснащена на кінцях гаками (кільцями в іншій конфігурації), що спрощує підтягування та опускання вантажу під час проведення робіт.

Скоби призначені для опорної фіксації та використовуються як знімні елементи ланцюгів для прискорення робочого процесу. Різнорозмірні гаки відрізняються різним виконанням, підходять для фіксації на ланцюгах або тросах, спрощують закріплення та переміщення вантажів за допомогою різного обладнання та механізмів. Існує окрема класифікація видів такелажу, в якій основним фактором поділу виступає матеріал виготовлення деталей. Це може бути нержавіюча сталь, допускається використання і такелажних елементів, вибір здійснюється виходячи з умов роботи та процедур, що проводяться.

Де застосовується такелаж та специфіка використання

Вантажний такелаж необхідний проведення специфічних робіт, які можуть бути частиною виробничого чи обслуговуючого процесу. Це можуть бути кроквяні роботи із задіянням підйомної техніки або обладнання для переміщення вантажів різного типу. Окремо виділяють будівельний такелаж, що має свої конструкторські особливості, що застосовується і у транспортній сфері. Найчастіше такі елементи залишаються затребуваними й у організації складського господарства, під час переміщення вантажів й у фіксації, у транспортній сфері і за наданні послуг доставки.

Поширені запитання про Такелаж

Яка роздрібна та оптова ціна на Такелаж?

Роздрібна ціна на Такелаж від 1.23 до 7386.45 грн. Оптова ціна від 1.17 до 7034.71 грн.

Які Такелаж найбільше купують у 2024 році?

Де застосовуються Такелаж?

Такелаж застосовуються у таких сферах: машиностроение, сельхоз, строительство, agricultural, construction, for auto repair, for BMZ, for construction, for electrical installation, for engineering communications, for facade work, for furniture assembly, for insulation, for mechanical engineering, for roofing work, for solar power plants, for water transport, for windows and doors, for wooden structures, furniture, machine tool industry, mechanical engineering, noriyny, будівництво, верстатобудування, для інженерних комунікацій, для авторемонта, для авторемонту, для БМЗ, для будівництва, для вікон і дверей, для вікон та дверей, для водного транспорта, для водного транспорту, для дерев'яних конструкцій, для деревянных конструкций, для електромонтажу, для збирання меблів, для инженерных коммуникаций, для кровельных работ, для машинобудування, для машиностроения, для монтажу меблів, для окон и дверей, для покрівельних робіт, для сборки мебели, для скляних конструкцій, для солнечных электростанций, для сонячних електростанцій, для стекляных конструкций, для строительства, для утепления, для утеплення, для фасадних робіт, для фасадных работ, для электромонтажа, машинобудування, мебельный, меблевий, норійний, норийный, сільгосп, сільське господарство, станкостроение,

Чому варто купити Такелаж в Булат Метал?

Булат Метал пропонує вигідні ціни на Такелаж, а також прогресивну систему знижок для постійних клієнтів.