Кріплення та кріпильна техніка +38 (098) 317-97-75+38 (063) 454-40-69 Гідравлічне обладнання +38 (050) 504-43-18+38 (098) 317-97-75
+38 (050) 504-43-18 Гідравлічне обладнання

Заклепки будівельні

You have chosen:
Стандарти
 • DIN 7338
  Заклепка для накладок гальмівної колодки та для накладок зчеплення
 • DIN 7337
  Заклепка витяжна з плоскою головкою
 • DIN 661
  Заклепка з потайною головкою
 • DIN 660
  Заклепка з напівкруглою головкою
 • DIN 124
  Заклепка під молоток із напівкруглою головкою
 • ISO 16585
  Заклепка витяжна закритого типу
 • ISO 15976
  Заклепка витяжна закрита з плоскою головкою
 • ISO 15973
  Заклепка глуха із закритим торцем
 • AN 400
  Заклепка з плоским буртиком
 • AN 399
  Заклепка відривна посилена Hard Lock
 • AN 396
  Заклепка Trebol із плоским буртиком
 • AN 394
  Заклепка відривна, розщеплена
 • AN 390
  Заклепка з плоским буртиком
 • AN 389
  Заклепка глуха з плоским буртиком
 • AN 386
  Заклепка витяжна, глуха
 • AN 380
  Заклепка витяжна
Показати ще
Головка
Призначення
Покриття
Матеріал
Діаметр
Довжина
Сортування: по ціні
Заклепка DIN 660 2x4 алюмінієва
0.14 грн/шт.
Заклепка DIN 660 2x6 алюмінієва
0.15 грн/шт.
Заклепка DIN 660 2x5 алюмінієва
0.17 грн/шт.
Заклепка DIN 660 3x8 алюмінієва
0.18 грн/шт.
Заклепка DIN 660 2x8 алюмінієва
0.19 грн/шт.
Заклепка DIN 660 3.5x10 алюмінієва
0.2 грн/шт.
Заклепка DIN 660 3x5 сталева
0.22 грн/шт.
Заклепка DIN 660 2x10 алюмінієва
0.23 грн/шт.
Заклепка DIN 661 3x6 алюмінієва
0.24 грн/шт.
Заклепка DIN 660 3x6 алюмінієва
0.24 грн/шт.
Заклепка DIN 660 3x4 алюмінієва
0.28 грн/шт.
Заклепка DIN 661 3x8 алюмінієва
0.28 грн/шт.
Заклепка DIN 660 3x6 сталева
0.29 грн/шт.
Заклепка DIN 661 4x8 сталь
0.29 грн/шт.
Заклепка DIN 661 3x10 алюмінієва
0.3 грн/шт.
Заклепка DIN 660 3x8 сталева
0.3 грн/шт.

Заклепки для заклепувального з'єднання від Булат Метал

Кріпильні заклепки виготовляються у формі труби, стрижня або туби з круглим перерізом, що використовується як альтернатива зварювальних робіт. У місцях, де утруднено застосування технології зварювання або важливо уникнути перегріву поверхонь і матеріалів, активно використовується клепове з'єднання. Вироби з різних матеріалів і досить різноманітні за видами, конструкційними особливостями дозволяють створювати міцні з'єднання. Вони характеризуються ознаками нероз'ємності, прості у встановленні не вимагають застосування спеціальних інструментів, але можуть бути використані разом із заклепочником.

Перевагою кріпильних елементів є заміна зварювального з'єднання, збереження структури матеріалу деталей, що закріплюються, і відсутністю термічного впливу. Їх демонтаж здійснюється максимально оперативно і монтаж проводиться швидко і без значних витрат праці, за рахунок малої трудомісткості процесу. Наша компанія пропонує одні з найкращих цін на заклепки. У нас можна купити заклепки оптом та в роздріб.

Види заклепок та їх особливості

Використовуються заклепки для однорідних та різних за структурою, властивостями та характеристиками матеріалів. У промисловості користуються популярністю та актуальним попитом вироби різних видів, які класифікуються виходячи з їх відмінних, конструкційних параметрів:

 • під молоток або класичні, найпростіші за конструкцією та легкістю установки, досить недорогі та використовуються для нероз'ємного з'єднання;
 • витяжна заклепка призначається для кріплення деталей з тендітних або м'яких матеріалів, якщо до них утруднений доступ при проведенні робіт;
 • різьбові вироби або гайкові не пошкодять тонкі поверхні та фіксовані деталі, що можуть застосовуватися при формуванні різьбового з'єднання;
 • пустотілі з другою назвою трубчасті, підходять для кріплення з незначним навантаженням механічного типу, для фіксації має бути зручний доступ.

В асортименті пропонуються такі деталі як забивна заклепка, окремо вони класифікуються за типом стрижня й головки. Форма виробу визначає спосіб встановлення та характеристики з'єднання, за цими параметрами виділяються такі види як з напівкруглою головкою і з потайною головкою.

Зовнішню схожість мають вироби з плоскою головкою та зі збільшеною плоскою головкою, в окрему категорію відносять повнотілі та герметичні деталі. Залежно від режиму експлуатації вузлового з'єднання визначається матеріал виготовлення елемента кріплення, найчастіше це нержавіюча сталь.

Де та як використовуються заклепки

При монтажі заклепки встановлюються заздалегідь підготовлений монтажний отвір і в залежності від типу виробу здійснюється фіксація. Широка сфера застосування в різних галузях обумовлена ​​простотою встановлення та підвищеною міцністю кріплення, виправдана доступною вартістю різних видів виробу.

Найчастіше заклепки затребувані у приладобудуванні, у важкому та легкому машинобудуванні, у суднобудуванні та аерокосмічній сфері. У будівництві, при зведенні мостових конструкцій та перекриттів, у хімічній та електронній, харчовій промисловості та інших галузях використовуються клепкові сполуки.

При виборі виробу слід враховувати фактичні розміри, що зручно, коли відомі діаметр і довжина, матеріал виготовлення та інші стандартизовані параметри. сталеві та металеві заклепки не поступаються затребуваністю таким видам як алюмінієві, латунні та мідні деталі, що характеризуються збільшеним терміном експлуатації у складних умовах.

Поширені запитання про Заклепки

Яка роздрібна та оптова ціна на Заклепки?

Роздрібна ціна на Заклепки будівельні від 0.11 до 23.71 грн. Оптова ціна від 0.1 до 22.58 грн.

Які Заклепки найбільше купують у 2024 році?

Де застосовуються Заклепки?

Заклепки будівельні застосовуються у таких сферах: машиностроение, сельхоз, строительство, будівництво, верстатобудування, для інженерних комунікацій, для авторемонта, для авторемонту, для БМЗ, для будівництва, для вікон і дверей, для вікон та дверей, для водного транспорта, для водного транспорту, для дерев'яних конструкцій, для деревянных конструкций, для електромонтажу, для збирання меблів, для инженерных коммуникаций, для кровельных работ, для машинобудування, для машиностроения, для монтажу меблів, для окон и дверей, для покрівельних робіт, для сборки мебели, для скляних конструкцій, для солнечных электростанций, для сонячних електростанцій, для стекляных конструкций, для строительства, для утепления, для утеплення, для фасадних робіт, для фасадных работ, для электромонтажа, машинобудування, мебельный, меблевий, норійний, норийный, сільгосп, сільське господарство, станкостроение,

Чому варто купити Заклепки в Булат Метал?

Булат Метал пропонує вигідні ціни на Заклепки будівельні, а також прогресивну систему знижок для постійних клієнтів.