Кріплення та кріпильна техніка +38 (098) 317-97-75+38 (063) 454-40-69 Гідравлічне обладнання +38 (050) 504-43-18+38 (098) 317-97-75
+38 (050) 504-43-18 Гідравлічне обладнання

Такелажні блоки (підйомні)

You have chosen:
Стандарти
 • AN 111
  Такелажний блок подвійний
 • AN 110
  Такелажний блок одинарний з вертлюгом
 • AN 109
  Такелажний блок одинарний
Призначення
Покриття
Матеріал
Діаметр
Сортування: по ціні

Такелажні блоки для підйому та переміщення вантажів

Організований процес підйому та переміщення вантажів у межах робочих майданчиків передбачає застосування спеціальних пристроїв. До них відносяться і такелажні блоки, що є важливим елементом спеціалізованого обладнання, і являють собою складний збірний вузол з декількох елементів.

Різні за конструкцією і зовнішнім виглядом підйомні блоки складаються з різних функціональних елементів і відрізняються функціоналом. Корпус оснащується нагелем і шківами, щоками та в окремих випадках вертлюгом або іншими елементами кріплення, що необхідні для фіксації вузла в зборці до вантажопідйомних механізмів.

Різноманітність видів обумовлено цільовим застосуванням і завданнями, що виконуються в ході здійснення виробничих процесів. Основним призначенням таких пристроїв є забезпечення допоміжного процесу та закріплення тросів або канатів, ланцюгів для переміщення, підйому та опускання вантажів.

Види блоків такелажних: основні відмінності різних типів

Будучи основою більшості промислових підйомних пристроїв та обладнання такелажні блоки випускаються у великій різноманітності. Різні види відрізняються матеріалом виготовлення, конструкційними особливостями, виконуваним функціоналом і до найпопулярніших відносяться такі:

 • одно- та двошківні. Кількість шківів залежить від складності такелажних робіт, чим більше, тим оптимальніше здійснюється розподіл навантаження на весь блок;
 • з вертлюгом або без. Наявність вертлюга необхідна при роботах, пов'язаних із потребою у зміні позиції чи напрямку руху вже закріпленого вантажу.

Універсальні одинарні блоки призначені для простого обладнання та проведення базових такелажних робіт на постійній основі. Вироби подвійного типу вибираються у разі роботи зі складними схемами такелажу, що задіяні на підприємстві або в робочій зоні, поєднуючи в собі характеристики надійності, якості та доступної вартості.

Допустимий ступінь навантаження на виріб визначається матеріалом виготовлення найбільш затребуваними залишаються сталеві вироби. У ході виробництва блоків використовується і нержавіюча сталь, що не піддається корозійним процесам, такі види продукції не потребують додаткового захисту.

Застосування такелажних блоків

Використовуються такі вироби з метою підвищення продуктивності праці при такелажних роботах та скорочення часу, необхідного на окремі процеси. Двох, багато- чи одношківний блок дозволяє оперативно здійснити підйом вантажу, з урахуванням граничної висоти або його переміщення.

Блоки такелажні активно використовуються на будівельних та монтажних майданчиках, у транспортній сфері та у складському господарстві. Окремі види для тросів, канатів та ланцюгів підбираються в залежності від граничного навантаження, необхідності зміни напрямку руху вантажу, забезпечення фіксації.

Поширені запитання про Блоки підйомні

Яка роздрібна та оптова ціна на Блоки підйомні?

Роздрібна ціна на Такелажні блоки (підйомні) від 19.54 до 313.78 грн. Оптова ціна від 18.61 до 298.84 грн.

Які Блоки підйомні найбільше купують у 2024 році?

Де застосовуються Блоки підйомні?

Такелажні блоки (підйомні) застосовуються у таких сферах: машиностроение, сельхоз, строительство, будівництво, верстатобудування, для інженерних комунікацій, для авторемонта, для авторемонту, для БМЗ, для будівництва, для вікон і дверей, для вікон та дверей, для водного транспорта, для водного транспорту, для дерев'яних конструкцій, для деревянных конструкций, для електромонтажу, для збирання меблів, для инженерных коммуникаций, для кровельных работ, для машинобудування, для машиностроения, для монтажу меблів, для окон и дверей, для покрівельних робіт, для сборки мебели, для скляних конструкцій, для солнечных электростанций, для сонячних електростанцій, для стекляных конструкций, для строительства, для утепления, для утеплення, для фасадних робіт, для фасадных работ, для электромонтажа, машинобудування, мебельный, меблевий, норійний, норийный, сільгосп, сільське господарство, станкостроение,

Чому варто купити Блоки підйомні в Булат Метал?

Булат Метал пропонує вигідні ціни на Такелажні блоки (підйомні), а також прогресивну систему знижок для постійних клієнтів.