Кріплення та кріпильна техніка +38 (098) 317-97-75+38 (063) 454-40-69 Гідравлічне обладнання +38 (050) 504-43-18+38 (098) 317-97-75
+38 (050) 504-43-18 Гідравлічне обладнання

Ланцюги такелажні

You have chosen:
Стандарти
 • DIN 5686
  Ланцюг кручений
 • DIN 766
  Ланцюг коротколанковий
 • DIN 763
  Ланцюг довголанковий
Призначення
Покриття
Матеріал
Діаметр
Сортування: по ціні

  Такелажні ланцюги із сталі

  Серед кроквяних матеріалів, необхідних при завантаженні, розвантаженні або переміщенні організації перевезення зустрічаються різні види ланцюгів. Спеціальні та універсальні такелажні ланцюги відрізняються характеристиками та використовуються у вантажопідйомних механізмах та різних галузях промисловості.

  Ланцюги є довгомірним, що складається з окремих ланок виріб, що характеризується певною послідовністю скріплення ланок. Важливим параметром таких такелажних крокв є підвищена гнучкість та підвищена міцність, відмінна від аналогів ремонтопридатність.

  Які бувають такелажні ланцюги

  Вироби, що виробляються з міцних матеріалів, відносяться до різних видів залежно від їх призначення та конструкційних особливостей, розміру та формі ланок. Ланцюги такелажні, що відрізняються за міцністю, діляться на певні типи, що відносяться до узагальнених категорій:

  • загального призначення, до цієї категорії відносяться ланцюги з круглими ланками, такі як коротколанкова та довголанкова форма, що відрізняються звареним з'єднанням окремих ланок круглого перерізу;
  • вантажні та тягові, характеризуються нормальними показниками міцності, застосовуються у виробництві ланцюгових строп і підходять для використання разом із підйомно-транспортними машинами та спеціальними механізмами;
  • вантажопідйомні, такі як будівельні ланцюги, що визначаються як високоміцні гартовані вироби із встановленим класом, готова продукції проходить кілька стадій обробки включаючи високотемпературне загартування.

  Визначальними характеристиками всіх ланцюгів є такі параметри як крок і калібр, які є внутрішньої довгою окремої ланки і номінальним перерізом сталі ланок. По виконанню виробу поділяються на калібровані та некалібровані, що визначає цільове призначення та подальше їх застосування.

  За матеріалом ланцюга бувають оцинковані і сталеві, для захисту від зовнішніх факторів у виробництві застосовується і нержавіюча сталь. В окремі групи відносяться декоративні та господарські ланцюги, в них представлена ​​широка різноманітність форм та розмірів, кольорів та конструкції.

  Де використовуються такелажні ланцюги

  Забезпечення роботи вантажних, вантажопідйомних машин та іншого обладнання передбачає, що з ними використовуються такелажні ланцюги, крім іншого кріплення. Ланковий, металевий ланцюг активно використовується не тільки в портовому господарстві, а й у різних галузях промисловості, а також у побуті.

  Основними напрямами застосування різних за видом та конфігурацією виробів залишається сфера вантажоперевезень та складського господарства. Затребувані такелажні ланцюги і на промислових, виробничих майданчиках, у сільському господарстві та на лісозаготівельних підприємствах, у цивільному та комерційному будівництві.

  Поширені запитання про Ланцюги

  Яка роздрібна та оптова ціна на Ланцюги?

  Роздрібна ціна на Ланцюги такелажні від 9.72 до 321.05 грн. Оптова ціна від 9.26 до 305.76 грн.

  Які Ланцюги найбільше купують у 2024 році?

  Де застосовуються Ланцюги?

  Ланцюги такелажні застосовуються у таких сферах: машиностроение, сельхоз, строительство, agricultural, construction, for auto repair, for BMZ, for construction, for electrical installation, for engineering communications, for facade work, for furniture assembly, for insulation, for mechanical engineering, for roofing work, for solar power plants, for water transport, for windows and doors, for wooden structures, furniture, machine tool industry, mechanical engineering, noriyny, будівництво, верстатобудування, для інженерних комунікацій, для авторемонта, для авторемонту, для БМЗ, для будівництва, для вікон і дверей, для вікон та дверей, для водного транспорта, для водного транспорту, для дерев'яних конструкцій, для деревянных конструкций, для електромонтажу, для збирання меблів, для инженерных коммуникаций, для кровельных работ, для машинобудування, для машиностроения, для монтажу меблів, для окон и дверей, для покрівельних робіт, для сборки мебели, для скляних конструкцій, для солнечных электростанций, для сонячних електростанцій, для стекляных конструкций, для строительства, для утепления, для утеплення, для фасадних робіт, для фасадных работ, для электромонтажа, машинобудування, мебельный, меблевий, норійний, норийный, сільгосп, сільське господарство, станкостроение,

  Чому варто купити Ланцюги в Булат Метал?

  Булат Метал пропонує вигідні ціни на Ланцюги такелажні, а також прогресивну систему знижок для постійних клієнтів.