Кріплення та кріпильна техніка +38 (098) 317-97-75+38 (063) 454-40-69 Гідравлічне обладнання +38 (050) 504-43-18+38 (098) 317-97-75
+38 (050) 504-43-18 Гідравлічне обладнання

Такелажні карабіни

You have chosen:
Стандарти
  • DIN 5299
    Карабін пожежний пружинний
  • AN 80
    Карабін гвинтовий
Призначення
Покриття
Матеріал
Діаметр
Довжина
Сортування: по ціні
Карабін AN 80 3.5 мм оцинкований
13.04 грн/шт.
Карабін AN 80 4 мм оцинкований
13.38 грн/шт.
Карабін DIN 5299 C 50x5 оцинкований
13,46 грн/шт.
Карабін AN 80 5 мм оцинкований
16.63 грн/шт.
Карабін AN 80 6 мм оцинкований
20.28 грн/шт.
Карабін AN 80 8 мм оцинкований
35.08 грн/шт.
Карабін пожежний 4 мм сталь А4
35,08 грн/шт
Карабін із муфтою 4 мм сталь А4
36,97 грн/шт

Карабіни такелажні — важливе кріплення для такелажних робіт

Організація проведення такелажних робіт передбачає експлуатацію тросів та канатів з петлями, що потребують закріплення. Для цього підходять спеціальні пристосування, такі як карабіни такелажні, що зовні є циліндром з певним перетином, конструкція якого доповнює затискач.

Кріпильні деталі пропонуються виробником в асортименті, відрізняються видами та формою, цільовим призначенням та іншими параметрами. Крім з'єднання петльового кроквяного матеріалу найбільш поширених типів карабіни використовуються для утримання підвісних вантажів, при їх підйомі та переміщенні.

При виборі такелажних карабінів необхідно орієнтуватися на їх конфігурацію та розміри, враховувати кількість елементів, що закріплюються. Ще одним важливим параметром вибору є розосередження елементів, що закріплюються по сторонах навантаження, умови експлуатації і матеріал виготовлення.

Чим відрізняються такелажні карабіни

Корпус спеціалізованого виробу складається з каркаса та клямки, яка може бути різних форм і відрізнятиметься за принципом функціонування. Основна класифікація деталей кріплення здійснюється за цільовим призначенням та сферою застосування, що дозволяє розділити карабіни такелажні на такі види:

  • пожежні, що відрізняються підвищеним рівнем зносостійкості та відмінною від аналогів міцністю, що гарантує високу безпеку проведення робіт;
  • будівельні або гвинтові, призначені для швидкої фіксації такелажу, ними можна замінити пошкоджену ланку ланцюга або наростити її довжину;
  • трубні, або карабіни-рапіди, забезпечують хорошу мобільність, що актуально під час проведення спеціалізованих робіт та не обмежують рухливість.

В окремі категорії виділяються різні види карабінів, призначених для ланцюга або троса, що відрізняються принципом закріплення. Залежно від того, який матеріал використовується в процесі виробництва виробів, вони діляться на сталеві, алюмінієві та титанові.

Сталеві карабіни відрізняються підвищеною міцністю, забезпечуючи надійне та безпечне закріплення вантажів та елементів такелажу. Підвищити тривалість експлуатації деталей дозволяє такий матеріал виготовлення як нержавіюча сталь або нанесення додаткового шару захисного, фарбування.

Як використовуються карабіни такелажні в різних галузях

При широкому асортименті виробів від виробника виділяють універсальні та спеціальні елементи, що мають свою сферу застосування. Якісні карабіни такелажні затребувані у різних галузях людської життєдіяльності, до яких належать організація побуту та промисловість. Для монтажних, будівельних та ремонтних робіт на спеціалізованих майданчиках та підйомних конструкціях використовуються карабіни з фіксатором. Умовно універсальні вироби широко поширені у різних галузях, від рятувальних робіт до промислового та спортивного альпінізму.

Страховку на лісах та дотримання правил безпечної праці забезпечують пружинні та трубні такелажні карабіни. А ось рапіди найкраще підходять для страховки у висотному та будівельному альпінізмі, для чого необхідно підбирати максимально якісні та надійні вироби із міцних матеріалів. Карабіни застосовуються у будь-яких роботах, де не обійтися без тросів, канатів та ланцюгів, у транспортній сфері чи на складських майданчиках. Вони необхідні закріплення вантажів під час перевезення чи переміщенні, використовуються для тимчасового ремонту ланцюгів чи нарощування їх довжини у робочому порядку.

Поширені запитання про Карабіни

Яка роздрібна та оптова ціна на Карабіни?

Роздрібна ціна на Такелажні карабіни від 3.01 до 244.04 грн. Оптова ціна від 2.87 до 232.42 грн.

Які Карабіни найбільше купують у 2024 році?

Де застосовуються Карабіни?

Такелажні карабіни застосовуються у таких сферах: машиностроение, сельхоз, строительство, agricultural, construction, for auto repair, for BMZ, for construction, for electrical installation, for engineering communications, for facade work, for furniture assembly, for insulation, for mechanical engineering, for roofing work, for solar power plants, for water transport, for windows and doors, for wooden structures, furniture, machine tool industry, mechanical engineering, noriyny, будівництво, верстатобудування, для інженерних комунікацій, для авторемонта, для авторемонту, для БМЗ, для будівництва, для вікон і дверей, для вікон та дверей, для водного транспорта, для водного транспорту, для дерев'яних конструкцій, для деревянных конструкций, для електромонтажу, для збирання меблів, для инженерных коммуникаций, для кровельных работ, для машинобудування, для машиностроения, для монтажу меблів, для окон и дверей, для покрівельних робіт, для сборки мебели, для скляних конструкцій, для солнечных электростанций, для сонячних електростанцій, для стекляных конструкций, для строительства, для утепления, для утеплення, для фасадних робіт, для фасадных работ, для электромонтажа, машинобудування, мебельный, меблевий, норійний, норийный, сільгосп, сільське господарство, станкостроение,

Чому варто купити Карабіни в Булат Метал?

Булат Метал пропонує вигідні ціни на Такелажні карабіни, а також прогресивну систему знижок для постійних клієнтів.