Кріплення та кріпильна техніка +38 (098) 317-97-75+38 (063) 454-40-69 Гідравлічне обладнання +38 (050) 504-43-18+38 (098) 317-97-75
+38 (050) 504-43-18 Гідравлічне обладнання

Клепальні гайки (бонки)

You have chosen:
Стандарти
 • AN 323
  Клепальна гайка шестигранна з потайним буртиком
 • AN 322
  Клепальна гайка шестигранна з буртиком
 • AN 320
  Клепальна гайка з потайним буртиком, рифлена
 • AN 318
  Клепальна гайка з потайним буртиком, рифлена
 • AN 315
  Клепальна гайка з буртиком, рифлена
 • AN 310
  Клепальна гайка з буртиком
Головка
Призначення
Покриття
Матеріал
Діаметр
Сортування: по ціні

Клепальна гайка: якісне кріплення від Булат Метал

Заклепувальна гайка або різьбова заклепка є універсальним фіксатором, який набув широкого поширення у виробничій сфері. Деталь кріплення є звичайнісінькою заклепкою, але в її конструкцію включено внутрішнє різьблення, що і є важливою конструкційною особливістю. Представлені в широкому асортименті клепальні гайки мають ряд функціональних переваг, що визначаються видом деталі. За рахунок їх застосування значно спрощується і скорочується за часом підготовка та створення з'єднання, що формується без двостороннього доступу до поверхні, що обробляється.

Для встановлення такого типу кріплення потрібно мінімум часу, що підвищує продуктивність праці та знижує час виробничого процесу. Монтаж проводиться дуже просто, в матеріалі готується отвір, після чого можна приступати до встановлення та закріплення елемента. У нашому інтернет-магазині можна купити клепальні гайки оптом, а також в роздріб за найкращими цінами на ринку.

Особливості клепальних гайок

Доступне за вартістю різьбове заклепування тривалий час здатне зберігати свою міцність і надійність з'єднання. При її установці не створюється механічна напруга всієї конструкції, при необхідності можна провести демонтаж та повторне встановлення клепальної гайки будь-якого виду, які класифікуються за різними ознаками:

 • матеріал виготовлення. Алюмінієві деталі характеризуються тривалістю застосування, як матеріали використовуються і нержавіюча сталь, а найдоступнішою за ціною залишається сталева гайка;
 • форма голівки. В асортименті представлені вироби з плоскою головкою для стандартних кріплень і з потайною головкою, що використовуються для кріплення, що не ушкоджує зовнішнього покриття деталей.
 • профіль ніжки. Шестигранні або круглі, підбираються виходячи з вимог щодо герметичності кріплення та створення максимально міцної та надійної фіксації елементів та поверхонь;
 • конфігурація борту. За цією ознакою виділяють різні вироби, такі як закриті закриті, з плоским бортом або з зменшеним бортиком, що мають свою специфіку застосування і монтажу;
 • тип різьблення. Найпростіші гайкові та гвинтові заклепки з різьбленням відрізняються зовнішнім виглядом, гайкові мають різьблення на внутрішній поверхні, а у гвинтових вона розташовується на зовнішній поверхні.

В окремі категорії виділяють вироби, що мають досить рідкісні характеристики та специфічні параметри. Від стандартних заклепувальних гайок відрізняються подовжені, деталі зі збільшеною головкою, з підвищеним зусиллям та з мітками, герметичні та з дюймовим різьбленням, електропровідні елементи.

Застосування різьбових заклепок

Клепальні гайки дозволяють створювати різьбове з'єднання з формуванням отвору без застосування додаткових інструментів. Правильно підібране різьбове заклепування допоможе створити розбірне та нерозбірне з'єднання, закріпити деталь або скріпити вузол, приховати сліди обробки конструкції.

Бонки використовуються для створення кріплення з мінімальним зазором, а замінити їх можна гвинтами із прихованим бортом. Рифлене заклепування застосовується у разі необхідності підвищення надійності кріплення, та гарантує якісне стиснення за рахунок розширення у встановленому отворі.

Різьбове циліндричне заклепування є універсальним елементом, затребуваним при складанні всіляких конструкцій. Широко використовуються вироби, залежно від характеристик та призначення у промисловості, у виробничій та складальній сфері.

Поширені запитання про Клепальні гайки

Яка роздрібна та оптова ціна на Клепальні гайки?

Роздрібна ціна на Клепальні гайки (бонки) від 0.53 до 24.72 грн. Оптова ціна від 0.5 до 23.54 грн.

Які Клепальні гайки найбільше купують у 2024 році?

Де застосовуються Клепальні гайки?

Клепальні гайки (бонки) застосовуються у таких сферах: машиностроение, сельхоз, строительство, будівництво, верстатобудування, для інженерних комунікацій, для авторемонта, для авторемонту, для БМЗ, для будівництва, для вікон і дверей, для вікон та дверей, для водного транспорта, для водного транспорту, для дерев'яних конструкцій, для деревянных конструкций, для електромонтажу, для збирання меблів, для инженерных коммуникаций, для кровельных работ, для машинобудування, для машиностроения, для монтажу меблів, для окон и дверей, для покрівельних робіт, для сборки мебели, для скляних конструкцій, для солнечных электростанций, для сонячних електростанцій, для стекляных конструкций, для строительства, для утепления, для утеплення, для фасадних робіт, для фасадных работ, для электромонтажа, машинобудування, мебельный, меблевий, норійний, норийный, сільгосп, сільське господарство, станкостроение,

Чому варто купити Клепальні гайки в Булат Метал?

Булат Метал пропонує вигідні ціни на Клепальні гайки (бонки), а також прогресивну систему знижок для постійних клієнтів.