Кріплення та кріпильна техніка +38 (098) 317-97-75+38 (063) 454-40-69 Гідравлічне обладнання +38 (050) 504-43-18+38 (098) 317-97-75
+38 (050) 504-43-18 Гідравлічне обладнання

Такелажні гаки

You have chosen:
Стандарти
 • DIN 689
  Крюк з кільцем та запобіжником
 • AN 103
  Крюк такелажний, S-подібний
Призначення
Покриття
Матеріал
Діаметр
Довжина
Сортування: по ціні

  Гаки такелажні для надійної фіксації вантажів

  Переміщення та перенесення вантажів потребує їх надійної фіксації. З цією метою застосовувані вантажопідйомні механізми оснащуються спеціальними пристроями. Для цього захоплюючі системи комплектуються такими виробами як такажні гаки, що відрізняються широким асортиментом і візуально відомою формою.

  Гакові підвіски доповнюють конструкцію спеціальних вантажопідйомних механізмів та підвищують безпеку проведення такелажних робіт. Затребуваність виробів стосується організації процедур підйому та утримання, переміщення вантажів різних обсягів та ваги за певною траєкторією або робочим майданчиком.

  Включені в систему гаки відрізняються формою та розмірами, функціоналом та способом застосування, підбираються за встановленими параметрами. Конфігурація та цільове призначення визначаються характеристиками виробів та відрізняються набором властивостей та особливостей.

  Асортимент такелажних гаків

  Від правильного вибору типу підйомного елемента залежить безпека і ефективність вантажопідйомних робіт. Гаки такелажні, представлені в асортименті, класифікуються за кількома ознаками, основною з них залишається тип кріплення до застосовуваної системи:

  • s-подібний з візуально визначеною формою та асиметричною конструкцією, що дозволяє закріпити вантаж та елемент швидко та без затримок.
  • з вертлюгом, може носити назву гака, що обертається, відмінною характеристикою є здатність обертатися за рахунок поворотної основи, що спрощує стропування.

  Поділ за типом строп дозволяє класифікувати гаки і забезпечити простоту вибору за встановленими характеристиками:

  • вилковий гак, призначений для ланцюгових строп, фіксація проводиться за рахунок шплінту, що фіксує запірний палець;
  • з вушком, допускається використання для канатних та ланцюгових строп, відрізняється від інших видів збільшеним розміром зіва, що спрощує закріплення тросів та канатів;
  • чалковий, виконує роль захватного елемента, найпоширеніший виріб, що характеризується своєю універсальністю експлуатації.

  Матеріалом виготовлення виробів є вуглецева сталь з хорошими показниками міцності та надійності. Продовжити термін експлуатації кріпильних елементів дозволяє нанесення захисного шару фарби, що запобігає корозії металу та знижує негативний вплив факторів зовнішнього середовища.

  Де використовуються гаки такелажні

  Універсальні пристрої захоплюючого типу необхідні при переміщенні, підйомі та опусканні вантажу, що визначає їх сферу експлуатації. Різні за видом, формою та характеристиками гаки такелажні потрібні на складах, будівельних та виробничих майданчиках, на промислових підприємствах.

  Як частина гакової підвіски вантажні гаки здебільшого встановлюються на спеціальні механізми та пристрої. Вони є частиною систем, що піднімають, таких як крани, тельфери і кран-балки, що використовуються сервісними, виробничими та промисловими підприємствами різних сфер.

  Застосування виробів та їх вибір визначаються поставленими завданнями та підйомними системами або механізмами, що використовуються. Обертовий або ковзний гак полегшує проведення робіт, а деталі з розширеною ланкою дозволяє закріпити відразу кілька строп, а при виборі потрібно враховувати характеристики інших деталей систем підвіски.

  Поширені запитання про Гаки

  Яка роздрібна та оптова ціна на Гаки?

  Роздрібна ціна на Такелажні гаки від 1.46 до 805.38 грн. Оптова ціна від 1.39 до 767.03 грн.

  Які Гаки найбільше купують у 2024 році?

  Де застосовуються Гаки?

  Такелажні гаки застосовуються у таких сферах: машиностроение, сельхоз, строительство, будівництво, верстатобудування, для інженерних комунікацій, для авторемонта, для авторемонту, для БМЗ, для будівництва, для вікон і дверей, для вікон та дверей, для водного транспорта, для водного транспорту, для дерев'яних конструкцій, для деревянных конструкций, для електромонтажу, для збирання меблів, для инженерных коммуникаций, для кровельных работ, для машинобудування, для машиностроения, для монтажу меблів, для окон и дверей, для покрівельних робіт, для сборки мебели, для скляних конструкцій, для солнечных электростанций, для сонячних електростанцій, для стекляных конструкций, для строительства, для утепления, для утеплення, для фасадних робіт, для фасадных работ, для электромонтажа, машинобудування, мебельный, меблевий, норійний, норийный, сільгосп, сільське господарство, станкостроение,

  Чому варто купити Гаки в Булат Метал?

  Булат Метал пропонує вигідні ціни на Такелажні гаки, а також прогресивну систему знижок для постійних клієнтів.