Кріплення та кріпильна техніка +38 (098) 317-97-75+38 (063) 454-40-69 Гідравлічне обладнання +38 (050) 504-43-18+38 (098) 317-97-75
+38 (050) 504-43-18 Гідравлічне обладнання

Скоби такелажні

You have chosen:
Стандарти
 • DIN 82101
  Скоба такелажна пряма
 • AN 102
  Скоба такелажна
 • AN 98
  Скоба такелажна
Призначення
Покриття
Матеріал
Діаметр
Сортування: по ціні
Скоба DIN 82101 A 0.16t оцинкована
28,8 грн/шт.
Скоба U-подібна 4 мм сталь А4
35,08 грн/шт
Скоба такелажна AN 102 5 мм 0.08 т
53.29 грн/шт.
Скоба такелажна AN 102 6 мм 0.1 т
66.83 грн/шт.
Скоба DIN 82101 A 0.6t оцинкована
77,1 грн/шт.
Скоба U-подібна 5 мм сталь А4
79,15 грн/шт
Скоба подовжена 5 мм сталь А4
79,15 грн/шт
Скоба такелажна AN 102 8 мм 0.2 т
97.9 грн/шт.
Скоба U-подібна 6 мм сталь А4
101,33 грн/шт
Скоба подовжена 6 мм сталь А4
101,33 грн/шт
Скоба такелажна AN 102 10 мм 0.32 т
161.18 грн/шт.
Скоба U-подібна 10 мм сталь А4
171,46 грн/шт
Скоба U-подібна 8 мм сталь А4
194,32 грн/шт
Скоба U-подібна 12 мм сталь А4
194,32 грн/шт

Скоба такелажна за доступною ціною

Швидке з’єднання, під час роботи з вантажами необхідне для такелажних процедур, які неможливо проводити без спеціального кріплення. Саме ці функції виконують такелажні скоби, необхідні для з'єднання різних елементів такелажу один з одним або закріплення до основ і поверхонь.

Кріплення забезпечують тимчасову фіксацію, а переваги включають повторне використання та простоту встановлення. Установка, залежно від дизайну та технічних характеристик, проводиться якомога швидше й без необхідності спеціальних навичок чи досвіду роботи. Додатковими перевагами продукції є простота, певна надійність та доступна вартість. Такелажні елементи швидко та ефективно допомагають поєднувати рухомі вузли, підтримувати мобільність та надійність фіксації.

Види такелажних скоб

Скоби для кріплення кабелів доступні в широкому діапазоні, але відрізняються зовнішнім виглядом та структурними характеристиками. Основним параметром класифікації залишається форма, яка є основним елементом. Основними видами скоб є:

 • омегаподібні, можна назвати закругленими, арочними та якірними, візуально нагадують букву грецького алфавіту;
 • прямі, лапи таких продуктів розташовані паралельно, цей елемент залишається універсальним, допомагаючи з'єднати сегменти кабелів та мотузок.

Крім того, такелажні скоби поділяються на види, залежно від типу з'єднання, що дозволяє вибрати тип установки. Деякі типи кріплення, такі як подовжена скоба, використовуються рідше, але залишається затребуваним на організацію робочих процесів та забезпечення вирішення технологічних проблем.

Наявність гвинта, в гвинтових деталях, дозволяє створювати кріплення з тимчасовою фіксацією для короткотермінової фіксації. Гаєчні скоби або ті, в конструкцію яких входять контрящі болти, використовуються в постійних кріпильних вузлах, призначені для роботи на протязі тривалого часу.

Для виробництва скоб використовується вуглецева сталь, а сталеві вироби вже проходять додаткову процедуру нанесення захисного покриття. В агресивному середовищі активно використовуються оцинковані елементи, які не піддаються корозії. Також, можливе виготовлення такелажних скоб з такого матеріалу, як нержавіюча сталь або термостійкі сплави.

Як і де використовується такелажна скоба

Використання таких частин такелажного кріплення визначається промисловою потребою створення фіксації в рухомому вузлі мотузок або кабелів. Найчастіше використовуються у секторах, пов'язаних з необхідністю підйому та опусканню, фіксації та переміщення загального та об'ємного вантажу.

Також такелажні скоби використовується в будівництві та на місцях будівництва або ремонту. Скоби з характеристиками високої надійності дозволяють здійснювати необхідні маніпуляції з навантаженням, включаючи їх завантаження та вивантаження, кріплення мотузок та кабелів.

В секторах обслуговування скоби використовуються для організації складів та транспортних підприємств, у роботі річних та морських портів. Енергетика, сільське господарство, промисловість та машинобудування - у всіх цих галузях неможливо обійтись без такелажних робіт та фіксації товарів за допомогою скоб.

Поширені запитання про Скоби

Яка роздрібна та оптова ціна на Скоби?

Роздрібна ціна на Скоби такелажні від 15.63 до 865.81 грн. Оптова ціна від 14.89 до 824.58 грн.

Які Скоби найбільше купують у 2024 році?

Де застосовуються Скоби?

Скоби такелажні застосовуються у таких сферах: машиностроение, сельхоз, строительство, agricultural, construction, for auto repair, for BMZ, for construction, for electrical installation, for engineering communications, for facade work, for furniture assembly, for insulation, for mechanical engineering, for roofing work, for solar power plants, for water transport, for windows and doors, for wooden structures, furniture, machine tool industry, mechanical engineering, noriyny, будівництво, верстатобудування, для інженерних комунікацій, для авторемонта, для авторемонту, для БМЗ, для будівництва, для вікон і дверей, для вікон та дверей, для водного транспорта, для водного транспорту, для дерев'яних конструкцій, для деревянных конструкций, для електромонтажу, для збирання меблів, для инженерных коммуникаций, для кровельных работ, для машинобудування, для машиностроения, для монтажу меблів, для окон и дверей, для покрівельних робіт, для сборки мебели, для скляних конструкцій, для солнечных электростанций, для сонячних електростанцій, для стекляных конструкций, для строительства, для утепления, для утеплення, для фасадних робіт, для фасадных работ, для электромонтажа, машинобудування, мебельный, меблевий, норійний, норийный, сільгосп, сільське господарство, станкостроение,

Чому варто купити Скоби в Булат Метал?

Булат Метал пропонує вигідні ціни на Скоби такелажні, а також прогресивну систему знижок для постійних клієнтів.