Кріплення та кріпильна техніка +38 (098) 317-97-75+38 (063) 454-40-69 Гідравлічне обладнання +38 (050) 504-43-18+38 (098) 317-97-75
+38 (050) 504-43-18 Гідравлічне обладнання

Талрепи

You have chosen:
Стандарти
 • DIN 1480
  Талреп відкритий
 • DIN 1478
  Талреп закритий
 • AN 99
  Талреп відкритий
Призначення
Покриття
Матеріал
Діаметр
Довжина
Сортування: по ціні

Що таке талрепи

Закріплення канатів і мотузок, ланцюгів та тросів з одночасним створенням надійного з'єднання здійснюється за рахунок спеціальних пристроїв. Різні за видами талрепи допомагають й у випадках необхідного регулювання натягу, ослаблення чи усунення провисання, щоб забезпечити ефективність експлуатації такелажних елементів.

Гвинтовий натягувач для троса та інших пристроїв є простою конструкцією з декількома складовими. До них відносяться муфта (корпус), на якій розташовані пара різьбових отворів, в них вкручені гвинти, що характеризуються різними напрямками вже нанесеного різьблення. Практичне застосування стяжного пристрою від виробника забезпечує якісне закріплення канатів або тросів. До їх переваг можна віднести простоту регулювання натягу, зручність експлуатації та великий вибір, виходячи з конструкційних особливостей різних типів деталей.

Чим відрізняються різні види талрепів

Основними характеристиками кріпильних виробів є розміри, матеріал виготовлення та технічні параметри. Талрепи схожі за принципом дії, але відрізняються по виду та конфігурації вільних країв вкручених в корпус гвинтів, що визначає їх найменування:

 • вилка-вилка з однаковим оформленням гвинтів у формі вилки;
 • гак-кільце, один торець є гаком — інший, кільцем;
 • кільце-кільце, з обома торцями гвинтів у формі закритих кілець;
 • гак-гак, відкриті натягувачі з гачкоподібними торцями гвинтів.

Застосовувані як стяжка талреп додатково поділяються в класифікованих групах за таким параметром, як матеріал виготовлення:

 • сталеві, найбільш поширені та популярні вироби, з доступною вартістю;
 • оцинковані, призначені для застосування у вологому середовищі з якісним покриттям;
 • нержавіюча сталь, матеріал, що поєднав властивості надійності та захищеності.

Додатково стяжки діляться на відкриті і закриті, ця характеристика визначає послідовність установки виробу. Для перших фіксація петлі на тросі або канаті здійснюється перед використанням талрепу, а другі припускають необхідність закріплення петлі разом із монтажем кріплення.

Де використовуються талрепи та особливості їх застосування

Вантажний натягувач завдяки своєму асортименту та різноманітності видів активно експлуатується в різних галузях. Талрепи, що спочатку використовуються на судах і в судновій промисловості, сьогодні популярні в будівництві, на будівельних майданчиках і в уже експлуатованих конструкціях. Гвинтові вироби застосовуються в ході перевезення та транспортування різних вантажів, допомагаючи їх закріпити та зафіксувати на платформах, сформувати стяжку та упаковку. Завдяки створенню великого натяжного зусилля експлуатація талрепів можлива при складанні мостів та переправ, суднових причалів та обмежувальних споруд.

Враховуючи діаметр виробу, можна вибрати натягувач для встановлення тросових загороджень, монтажу кабельних мереж між спорудами. Нерідко невеликі за розмірами талрепи використовуються для закріплення антен і щоглів, конструкцій для захисту від блискавок, громовідводів та телекомунікаційного обладнання. Фіксація тросів, канатів та мотузок із застосуванням талрепів може бути тимчасовою або постійною. Для закріплення кінців необхідно використовувати додаткові фіксатори, відкриті та закриті затискачі, що відрізняються своїми конструкційними особливостями.

Поширені запитання про Талрепи

Яка роздрібна та оптова ціна на Талрепи?

Роздрібна ціна на Талрепи від 13.09 до 7386.45 грн. Оптова ціна від 12.47 до 7034.71 грн.

Які Талрепи найбільше купують у 2024 році?

Де застосовуються Талрепи?

Талрепи застосовуються у таких сферах: машиностроение, сельхоз, строительство, agricultural, construction, for auto repair, for BMZ, for construction, for electrical installation, for engineering communications, for facade work, for furniture assembly, for insulation, for mechanical engineering, for roofing work, for solar power plants, for water transport, for windows and doors, for wooden structures, furniture, machine tool industry, mechanical engineering, noriyny, будівництво, верстатобудування, для інженерних комунікацій, для авторемонта, для авторемонту, для БМЗ, для будівництва, для вікон і дверей, для вікон та дверей, для водного транспорта, для водного транспорту, для дерев'яних конструкцій, для деревянных конструкций, для електромонтажу, для збирання меблів, для инженерных коммуникаций, для кровельных работ, для машинобудування, для машиностроения, для монтажу меблів, для окон и дверей, для покрівельних робіт, для сборки мебели, для скляних конструкцій, для солнечных электростанций, для сонячних електростанцій, для стекляных конструкций, для строительства, для утепления, для утеплення, для фасадних робіт, для фасадных работ, для электромонтажа, машинобудування, мебельный, меблевий, норійний, норийный, сільгосп, сільське господарство, станкостроение,

Чому варто купити Талрепи в Булат Метал?

Булат Метал пропонує вигідні ціни на Талрепи, а також прогресивну систему знижок для постійних клієнтів.