Кріплення та кріпильна техніка +38 (098) 317-97-75+38 (063) 454-40-69 Гідравлічне обладнання +38 (050) 504-43-18+38 (098) 317-97-75
+38 (050) 504-43-18 Гідравлічне обладнання

Затискачі для тросу

You have chosen:
Стандарти
 • DIN 1142
  Затискач канатний, тросовий, посилений
 • DIN 3093
  Затискач-втулка для тросів, канатів
 • DIN 741
  Затискач для сталевого тросу з двома шестигранними гайками
 • DIN 1684
  Струбцина з болтом
 • AN 116
  Затискач сталевий
 • AN 96
  Затискач для троса Simplex з однією гайкою
 • AN 97
  Затискач для троса Duplex із двома гайками
 • AN 92
  Кільце сполучне
Призначення
Покриття
Матеріал
Клас міцності
Діаметр
Сортування: по ціні
Зажим DIN 3093 2 алюмінієвий
2.16 грн/шт.
Зажим DIN 3093 3 алюмінієвий
3.24 грн/шт.
Затискач DIN 741 3 мм оцинкований
3,78 грн/шт.
Затискач DIN 3093 2 мм мідний
5.1 грн/шт.
Затискач DIN 741 5 мм оцинкований
4,93 грн/шт.
Затискач DIN 741 8 мм оцинкований
8,63 грн/шт.

Затискачі для тросу від Булат Метал

Проведення такелажних робіт передбачає застосування спеціальних пристроїв та додаткових елементів кріплення. Представлений в асортименті затискач для тросу необхідний для створення та підтримки міцного натягу використовуваних канатів різного типу під час проведення певного типу робіт.

Такі деталі не потрібні при підйомі та переміщенні та організації утримання на вазі вантажів, при їх опусканні. Вони потрібні при монтажі вантажних або розвантажувальних конструкцій, закріплення та фіксації різних за обсягом і вагою конструкцій в одному положенні, актуальні в ході проведення перевезень. Вироби для кріплення тросу, залежно від їх конструкційних особливостей та конфігурації, цільового призначення відрізняються способом встановлення. Разом з ними використовуються такі інструменти як молоток та кувалда, викрутки з певними типами шліци, плоскогубці або гайкові ключі.

Основні види затискачів для тросу

Деталь кріплення, призначена для фіксації петель на канатах, використовується і для їхнього зрощування між собою, для збільшення довжини. Фактично затискач для тросу випускається відповідно до загальноприйнятих міжнародних стандартів і в асортименті виробника представлені різні види виробів:

 • u-подібний або скоба — основа з внутрішніми отворами доповнена сталевим хомутом з різьбленням на кінцях, що робить процес монтажу швидким з гарним гвинтовим кріпленням;
 • бочкоподібний, такий обтискний елемент є дві пластини зі спеціальними, внутрішніми канавками для укладання тросу, що стягуються за допомогою гвинта;
 • трубчастий тросовий затискач або наконечник тросу (гільза), являє собою товстостінну трубку, з характерним овальним перетином, для фіксації потрібно механічну дію;

Гвинтовий обжим має кілька різновидів, які підбираються в залежності від характеристик тросів і канатів, що використовуються:

 • Simplex або одинарний — забезпечує більшу ділянку зіткнення з канатом, що підвищує надійність сформованого кріплення;
 • Duplex або подвійний — підвищують міцність фіксації та характеризуються простотою установки, легкістю монтажу та можливістю повторної експлуатації.

Для виготовлення деталей фіксації та кріплення здебільшого використовується якісна нержавіюча сталь з певними характеристиками. В окремих випадках затребуваним залишається алюмінієве та сталеве кріплення, що забезпечує міцність та надійність фіксації петлі.

Застосування затискачів для тросу

Використання затискачів різних видів не обмежується виключно транспортною та вантажно-розвантажувальною сферою. Часто вироби певного типу затребувані на будівельних та ремонтних майданчиках, необхідні для формування тимчасових огороджувальних споруд.

Затискач для тросу гарантує надійну фіксацію петлі металевих канатів, тому застосовується у складському господарстві та промисловості. При складанні конструкцій такі вироби використовуються для натягу канатів та тросів, допомагаючи формувати знімні з'єднання з можливістю повторного застосування кріпильних деталей. Нерідко такі деталі, як монтажний затискач, необхідний і на виробничих або промислових майданчиках. При виборі елементів необхідно звертати увагу на середовище їх експлуатації, а в ході застосування регулярно проводити випробування під навантаженням та перевірку сили притиску для забезпечення високого рівня надійності кріплення.

Поширені запитання про Зажими

Яка роздрібна та оптова ціна на Зажими?

Роздрібна ціна на Затискачі для тросу від 1.37 до 202.98 грн. Оптова ціна від 1.3 до 193.31 грн.

Які Зажими найбільше купують у 2024 році?

Де застосовуються Зажими?

Затискачі для тросу застосовуються у таких сферах: машиностроение, сельхоз, строительство, agricultural, construction, for auto repair, for BMZ, for construction, for electrical installation, for engineering communications, for facade work, for furniture assembly, for insulation, for mechanical engineering, for roofing work, for solar power plants, for water transport, for windows and doors, for wooden structures, furniture, machine tool industry, mechanical engineering, noriyny, будівництво, верстатобудування, для інженерних комунікацій, для авторемонта, для авторемонту, для БМЗ, для будівництва, для вікон і дверей, для вікон та дверей, для водного транспорта, для водного транспорту, для дерев'яних конструкцій, для деревянных конструкций, для електромонтажу, для збирання меблів, для инженерных коммуникаций, для кровельных работ, для машинобудування, для машиностроения, для монтажу меблів, для окон и дверей, для покрівельних робіт, для сборки мебели, для скляних конструкцій, для солнечных электростанций, для сонячних електростанцій, для стекляных конструкций, для строительства, для утепления, для утеплення, для фасадних робіт, для фасадных работ, для электромонтажа, машинобудування, мебельный, меблевий, норійний, норийный, сільгосп, сільське господарство, станкостроение,

Чому варто купити Зажими в Булат Метал?

Булат Метал пропонує вигідні ціни на Затискачі для тросу, а також прогресивну систему знижок для постійних клієнтів.