Анкери
Анкери від Булат-Метал за доступною ціною
Анкер — це кріпильний виріб, що нагадує за формою якір, який закріплюється в основі і забезпечує необхідне зчеплення. Головне призначення металовиробу — забезпечення надійної та довгострокової фіксації конструкції на твердих поверхнях (камінь, бетон, цегла) за рахунок сили тертя, що виникає в результаті розпору своїх стінок. Відмінною особливістю анкерів є високі показники та стійкість до статичних, динамічних і вібраційних навантажень. Виходячи з призначення анкерів, в інтернет-магазині Булат-Метал доступні тільки високоякісні анкерні вироби, що відповідають усім стандартам. Купити анкери можна оптом та в роздріб за доступною для всіх ціною.
Види анкерів
Для того, щоб зробити правильний вибір, важливо насамперед розібратися у різновидах даного кріпильного виробу. Будівельний ринок рясніє широким і різноманітним вибором анкерів. Усі анкери поділяються на дві великі групи:
- механічного типу. Кріпляться завдяки силі тертя та формі розпору;
- хімічний тип. Працюють за рахунок сили склеювання.
- Залежно від конструктивних особливостей анкера бувають:
- Забивні. Мають внутрішнє різьблення та конусоподібний клин. Використовуються для кріплення важких конструкцій.
- Клинові з гайкою. Мають спеціальний клин, який розширюється у процесі монтажу. Клинові анкери забиваються в отвір молотком.
- Гвинтовими. Мають гвинт із головкою, що утоплюється. Найчастіше використовуються для монтажу дверних коробок.
- Стельовими. Призначені для наскрізного кріплення потужних конструкцій. Можуть бути з кільцем чи гаком.
- Розпірними. Є кріпильними виробами нового покоління, що відрізняються високою міцністю. Дворозпірний анкер є одним з різновидів кріплення з гайкою з двома розпірними втулками.
- Рамними. Це кріплення наскрізного типу, яке застосовується при монтажі віконних рам та дверних блоків.
- Анкер Molly (Моллі). Призначений для конструкцій з порожнистим матеріалом (цегла, гіпсокартон). Робота анкера ґрунтується на принципі упору.
Анкери класифікуються не тільки за конструктивними особливостями та способом кріплення, але також і за матеріалом виготовлення:
- латунні;
- алюмінієві;
- пластикові;
- сталеві (металеві);
- з нержавіючої сталі.
Залежно від сфери застосування використовуються такі типи анкерів:
- Для газобетону та газоблоку (пористі матеріали).
- Для бетону, каменю, цегли (щільні та міцні матеріали).
- Для гіпсокартону (листові будівельно-оздоблювальні матеріали).
Сфера застосування анкерів
Анкери широко затребувані та універсальні кріпильні вироби, які застосовуються як у промисловості, так і в побуті. Вони необхідні при капітальному будівництві та під час виконання локальних ремонтних робіт у домашніх умовах. Їх можна використовувати для фіксації масивних та габаритних предметів до стіни, стелі та підлоги: навішування меблів, прикраса інтер'єру картинами та предметами мистецтва, фіксація спортивних тренажерів та ін.
На що звертати увагу при виборі анкерів
Вибір та встановлення анкерного виробу є досить відповідальним завданням, адже від цього залежить, наскільки надійним буде кріплення. При доборі металовиробу варто звертати увагу на:
- принцип кріплення;
- корозійну стійкість;
- розмір;
- умови експлуатації;
- витримуване навантаження;
- особливості встановлення та застосування.
Отже, анкер — це різновид кріплення, який широко затребуваний у промисловості, будівництві та на виробництві. Виріб відрізняється стійкістю до корозії, практичністю, довговічністю, а також чудово переносить високі навантаження.