Кріплення та кріпильна техніка +38 (098) 317-97-75+38 (063) 454-40-69 Гідравлічне обладнання +38 (050) 504-43-18+38 (098) 317-97-75
+38 (050) 504-43-18 Гідравлічне обладнання

Фарбопульти електричні

You have chosen:
Vendor
Потужність, Вт
Сортування: по ціні

Фарбопульти електричні: зручний інструмент для фарбування

Абияк пофарбувати паркан на дачі, звичайно, можна і пензлем. При цьому ви витратите багато часу, виконайте річну норму за присіданнями та нахилами. Але це не піде на користь, тому що весь цей час ви вдихатимете пари фарб, розчинників і т.п.

І навіть підійшовши на такі жертви, ви не отримаєте задоволення від своєї роботи, бо якість її залишає бажати кращого. Зробити роботу приємною, а результати якісними, можна лише застосовуючи спеціальний інструмент, який називають фарбопультом (фарборозпилювачі).

Види електричних фарбопультів

Існує кілька способів розпилення лакофарбових матеріалів, їм відповідає стільки ж видів фарбопультів:

  • повітряний;
  • безповітряний;
  • комбінований;
  • електростатичним полем.

Повітряні фарбопульти

Фарбопульти з повітряним розпиленням використовують стиснене повітря для утворення дрібнодисперсної аерозолі барвника і формування барвника факела. Такі зразки дають високу якість фарбування.

Стиснене повітря подається на вхідний штуцер фарбопульта від зовнішнього компресора через гнучкий шланг. Це вважається одним з основних недоліків повітряного розпилення: конструкція виходить громіздкою та маломобільною.

Безповітряні фарбопульти

У безповітряних фарбопультах процес фарбування здійснюється без стисненого повітря. Така модель зовні схожа на шуруповерт: легка, мобільна та компактна. Особливою компактністю відрізняються акумуляторні моделі безповітряних електрофарбопультів. Однак вони мають невелику продуктивність та обмежений термін роботи: не більше 30 хвилин.

Утворення барвника в безповітряних фарбопультах відбувається в результаті руху поршня. У цьому створюється тиск до 500 атм. Такий тиск сприяє якісному дробленню фарбувального матеріалу і рівномірному нанесенню на поверхню, що фарбується. Фарбопульти безповітряні вважаються технологічнішими і поступово витісняють з ринку інші види.

Комбіновані та електростатичні

Комбіновані види представлені моделями, в яких подача барвника здійснюється безповітряним способом, а розпилення повітряним. Можуть бути інші варіанти. Примірники з використанням електростатичного поля практично не застосовуються у побутовому користуванні.

Існують ще й механічні фарбопульти. Принцип їхньої роботи не відрізняється від електричних за винятком маленької деталі: потік повітря в них створюється за рахунок ручного насоса. Механічний фарбопульт має низьку продуктивність і працює тільки з водоемульсійними фарбами, вапняними та клейовими розчинами. Ці особливості обмежують сферу застосування невеликим домашнім ремонтом.

Пристрій та принцип дії електрофарбопульту

Принцип дії фарбопульта полягає у впливі на лакофарбові матеріали струменем повітря високого тиску, внаслідок чого утворюється дрібнодисперсний туман. «Факел» розпилення, що утворився в результаті цих дій, прямує через сопло на поверхню, що фарбується.

Повітряні

Фарбопульт складається з корпусу, в якому є два канали. Через один канал подається матеріал, що фарбує, через інший — стиснене повітря. На корпусі розташовані три регулювальні гвинти: подачі повітря, подачі матеріалу та регулювання ширини факела.

Стиснене повітря, що подається через штуцер, проходить по внутрішньому каналу через регулятор подачі. Додаткове регулювання подачі повітря здійснюється натисканням на клапан курка, в якому встановлено ще один конусоподібний клапан.

Матеріал, що надходить із сопла, підхоплюється потоком повітря, що виходить із сопла. На поверхні, що фарбується, виходить малюнок у вигляді круглої плями. Частина повітря подається до каналу подачі матеріалу.

Безповітряні

Розпилення фарби в такому варіанті здійснюється без стисненого повітря, що позбавляє хмари пилу в процесі фарбування. Розпилення здійснюється за рахунок високого тиску (150 – 220 бар), створюваного мембраною чи поршнем.

Мембрана або поршень можуть рухатися або електродвигуном через кривошипно-шатунний механізм, або електромагнітом. Такий спосіб нанесення фарби має високу продуктивність. Навіть невеликі моделі, призначені для домашнього користування, мають продуктивність від 2 до 2,5 л/хв.

Як вибрати електричний фарбопульт

При виборі фарбопульта бажано перевірити його герметичність. Для цього можна налити замість фарби трохи води та розпорошити її. При цьому не повинно з'явитися будь-яких перебігів. Перевірте, щоб напруга та потужність відповідали показникам вашої мережі. При невеликих обсягах роботи зверніть увагу на акумуляторні зразки.

Поширені запитання про Фарбопульти електричні

Какие товары в категории Фарбопульти електричні самые популярные?

Почему стоит купить Фарбопульти електричні в Булат Металл?

Булат Металл предлагает выгодные цены на Фарбопульти електричні, а также прогрессивную скидочную систему для постоянных клиентов.