Кріплення та кріпильна техніка +38 (098) 317-97-75+38 (063) 454-40-69 Гідравлічне обладнання +38 (050) 504-43-18+38 (098) 317-97-75
+38 (050) 504-43-18 Гідравлічне обладнання

Полірувальні машини

You have chosen:
Сортування: по ціні
No results found.

Полірувальні машини — інструмент для полірування різних поверхонь

Все каламутне, шорстке і з задирками не прийнятне для погляду сучасної людини. Слово блискуче стало синонімом таких слів, як успішний, чудовий, гарний. Навіть побіжний погляд на брендові автомобілі, меблі та інші предмети розкоші, насамперед, відзначає якість обробки поверхні: вони повинні «горіти». У сенсі, вирізнятися чудовим блиском.

Для доведення поверхні до такого блискучого стану необхідно підключити різноманітний інструмент: обдирні машини, шліфувальні та полірувальні машини. Деякі моделі поєднують у собі можливість виконання кількох операцій одночасно. Наприклад, шліфувальна машина може впоратися з обдиркою.

Різновиди полірувальних машин

Немає сенсу перераховувати всі випадки, у яких застосовуються полірувальні машини. Достатньо розуміти, що скрізь, де є велика площа поверхні, без такої техніки не обійтися.

Нею обробляють стіни, стелі, дерев'яні, металеві та навіть бетонні поверхні. Затирання шпаклівки та штукатурки стає швидкою і не обтяжливою. Також ефективно вони використовуються для полірування автомобілів, меблевих заготовок, підлоги. Для паркету застосовується паркетошліфувальна машина.

Необхідно відзначити, що дуже часто такі поняття, як полірувальна машина та шліфувальна машина використовують для того самого інструменту. Розгадка полягає в тому, що багато моделей шліфувальних машин можна успішно застосовувати для полірування і навпаки.

Добре поліруються лише досить тверді поверхні. Найбільш чуйні на полірування такі матеріали:

  • камінь;
  • метал;
  • дерево;
  • Скло.

Полірувальна машина по каменю

Як і більшість видів інструменту, полірувальні машини по каменю можуть бути побутові та професійні. Професійні моделі відрізняються підвищеною потужністю, чудовою якістю виготовлення, виготовляються з надійних матеріалів та розраховані на довготривалу роботу.

Оскільки в домашніх умовах мало хто займається шліфуванням та поліруванням каменю, то основний ряд полірувальних машин по каменю – професійні. Вони розраховані на мокре полірування, тому забезпечені регульованою системою подачі води до поверхні, що обробляється.

Потужний електродвигун оснащується системами плавного пуску та регулювання обертів. Обов'язковими для інструменту такого класу є функція стабілізації частоти обертання та захист від ураження електрострумом (ПЗВ).

Полірувальна машина по металу

Найчастіше таке обладнання використовується при остаточній обробці кузова автомобіля під фарбування та створення глянцю на фарбованій поверхні. Можливе застосування для полірування дзеркальної частини фар.

Не особливо відповідальні місця автомобіля можна відполірувати і болгаркою (належить до роторних машин) з регульованим числом обертів, використовуючи дрібний абразив. Але при цьому є ризик зіпсувати фарбування, особливо, якщо до його складу входять лаки. Найзручніше для полірування автомобіля використовувати вібраційну або ексцентрикову полірувальну машинку.

Надійно, ефективно і швидко можна полірувати автомобіль тільки полірувальною машиною, що має високий момент, що крутить, і невисоку, плавно регульовану швидкість обертання. Такі моделі легко справляються навіть із видаленням неглибоких подряпин.

Полірування дерева та скла

Полірування дерева та скла проводиться тим же набором інструменту, що й камінь чи метал. Причому скло, по відношенню до поліруванню, ближче до каменю, а дерево — до металу.

Конструктивні особливості машинки для полірування

Полірувальні машини можна розділити на стрічкові, вібраційні та ексцентрикові. Кожен вид має свої переваги та недоліки.

Стрічкові полірувальні машини

В основі такого пристрою лежить полірувальна стрічка шириною до 110 мм, склеєна в кільце. Її надягають на обертові ролики, які забезпечують їй швидкість від 150 до 400 м/хв.

Якість обробки такими моделями сильно залежить від сили притискання стрічки до поверхні, що обробляється. Оскільки ця сила задається рукою людини, то не піддається точному регулюванню. Тому остаточний етап полірування краще виконувати ексцентриковими чи вібраційними машинами.

Вібраційні полірувальні машини

Робочим органом таких машин є прямокутна підошва, з прикріпленим до неї полірувальним матеріалом. Це основний інструмент для остаточного оздоблення. Підошва рухається зворотно-поступально. Змінні полірувальні листи можуть кріпитися до підошви спеціальними затискачами або на липучці. Перший спосіб надійніший, другий — оперативніший.

Існують моделі, у яких підошва винесена вперед і звужується до краю (на зразок праски). Такі машини називають дельта-шліфувальними та використовують для обробки важкодоступних місць. Важливою деталлю такої конструкції вважається пиловідсмоктувач. Полірувальний пил дуже дрібний і особливо небезпечний при вдиханні. Крім того, її постійна наявність між полірувальною стрічкою та оброблюваною поверхнею призводить до підвищеного зношування стрічки.

Якісні моделі вібраційних машин мають регулювання амплітуди усунення робочого органу (підошви). Таким чином можна керувати якістю та швидкістю обробки. Чим більше зміщення, тим швидше обробка і нижча якість. Для розширення функціоналу інструменту виробляються моделі з регульованою частотою коливань. Різні частоти дозволяють працювати з різноманітними за твердістю матеріалами.

Ексцентрикові полірувальні машини

Механіка таких моделей дозволяє полірувальному матеріалу здійснювати складний рух щодо оброблюваної поверхні. Підошва рухається одночасно по колу та зворотно-поступально, залишаючи слід у вигляді орбіти супутника. Тому ексцентрикові машини часто називають орбітальними.

В іншому вони мало відрізняються від вібраційних машин, але завдяки особливостям руху підошви забезпечують найкращу якість полірування.

Різновиди приводу полірувальних машинок

Більшість побутових машин належить до електроінструменту та приводиться в дію від мережі змінного струму. Для важкодоступних місць та невеликих обсягів робіт призначені акумуляторні міні-полірувальні машини.

На стаціонарних місцях: меблевих комбінатах, автозаводах або цехах з обробки каменю все ще має широке застосування пневматичний різновид полірувальної техніки. Пневматичні машинки дешевші, надійніші й довговічніші, але сильно припадають пилом і шумлять.

Поширені запитання про Полірувальні машини

Какие товары в категории Полірувальні машини самые популярные?

В 2025 году в Булат Металл чаще покупают:

Почему стоит купить Полірувальні машини в Булат Металл?

Булат Металл предлагает выгодные цены на Полірувальні машини, а также прогрессивную скидочную систему для постоянных клиентов.